Call of Duty Mobile: Petrol nasıl alınır?

call of duty mobile petrol
Call of Duty Mobile – Petrol Toplama Etkinliği

Call of Duty Mobile oyuncularının oyunda nasıl petrol alabileceğini ve bu petroller ile nasıl ödül kazanabileceklerini araştırdık.

Call of Duty Mobile Petrol Alma

Call of Duty Mobile’da birbirinden eşsiz ve yeni etkinlikler bulunuyor. Kısa süre önce de oyuna “Solstice Awakened” adlı yeni bir etkinlik eklendi. Etkinlik, oyunculara etkinlikler sekmesinde yer alan ödül değişim merkezinden yararlanabilecekleri çeşitli ödüller kazanma fırsatı sunuyor.

CoD Mobile Ödül Değiştirme
Call of Duty Mobile’da topladığınız ödülleri silah gibi birçok eşya ile değiştirebilirsiniz.

Etkinlikte oyuncuların çeşitli ödülleri kazanmalarını sağlayan üç jeton türü bulunuyor. Bunlar petrol, rasyon ve tuvalet kağıtlarıdır. Bu içerikte ise oyuncuların nasıl petrol alabileceklerini ve onları nasıl kullanabileceklerini anlattık.

Call of Duty Mobile’da Petrol nasıl alınır?

Call of Duty Mobile’ın hesabında Ration ve tuvalet kağıtlarının etkinlikte nasıl kullanılacağı hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Petrol de takip eden günlerde, belirli haritalarda ortaya çıkacak.

  • 19 Temmuz – Gulag Haritası
  • 20 Temmuz – Gulag Haritası
  • 21 Temmuz – Gulag Haritası
  • 23 Temmuz – Rust Haritası
  • 26 Temmuz – Salon Haritası
  • 27 Temmuz – Salon Haritası
  • 28 Temmuz – Salon Haritası
  • 30 Temmuz – Highrise Haritası
Call of Duty Mobile etkinlik takvimi
Call of Duty Mobile Etkinlik Takvimi

Oyuncular yukarıda belirtilen günlerde ve haritalarda oynayarak düşmanları öldürerek petrol elde edebilecek. Ayrıca ögelerin kullanılabilirliği hakkında detaylı bilgi almak için yukarıdaki görsele göz atabilirsiniz. Call of Duty Mobile’ın bu yeni etkinliği 17 Temmuz’da başladı ve 30 Temmuz’da sona erecek. Bu nedenle, oyuncuların bu etkinlik boyunca mevcut olan çeşitli ödülleri kullanmak ve gerekli eşyaları toplamak için bolca zamanı bulunuyor. Ayrıca etkinlik boyunca oyuncular birden fazla kaplama da elde edebilmeleri için harika fırsatları olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts