Call of Duty Mobile Sezon 1 ne zaman bitecek?

Call of Duty Mobile’ın 1. sezonu, mart ayının başlarında sona erecek.
call of duty mobile sezon 1 ne zaman bitecek
Call of Duty Mobile Sezon 1 ne zaman bitecek?

Call of Duty Mobile Sezon 1, 26 Ocak tarihi itibarı ile başlamış oldu. New Order adlı yeni sezon ile gelen yeniliklerin yanı sıra oyundaki sezon ilerleyişi de sıfırlandı ve oyuncular tekrardan birinci sezona dönmüş oldu. Yeni silahların, haritanın ve oyun modunun bulunduğu sezonda Battle Pass’e sahip oyuncular yine birbirinden güzel ödüllere sahip olabiliyor.

Call of Duty Mobile Sezon 13 Bitiş Tarihi

Call of Duty Mobile’daki bir sezon, ortalama bir ay boyunca devam ediyor ve ardından oyunun yeni sezonu başlamış oluyor. Şu an tam olarak netleşmese de oyunun ikinci, yani diğer sezonunun 9 Mart tarihinde başlaması bekleniyor. Yani Battle Pass’e sahip oyuncuların görevlerini tamamlayıp kademelerde ilerlemeleri için 9 Mart tarihine kadar süreleri mevcut.

call of duty mobile sezon 1
Call of Duty Mobile 1. sezonu ile birlikte yeni bir oyun modu ile yeni bir harita oyuncuları bekliyor.

Oyunun 1. sezon güncellemesi ile terk edilmiş bir şehrin pazar meydanına bulunan orta büyüklükteki Reclaim haritası, oyuncular için oldukça rekabetçi olacak yeni bir blitz battle royale modu ve bir atışta birden fazla mermi yollama özelliğine sahip FR .566 silahı oyuna eklendi. Aynı zamanda sezon sayımlarını basit tutmak ve karmaşıklığı gidermek adına sezonlar sıfırlandı.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler