Call of Duty Mobile Sezon 13 ne zaman başlayacak?

Call of Duty Mobile Sezon 13 ne zaman başlayacak? Call of Duty Mobile’da 13. sezon ile birlikte yeni modlar, haritalar, silahlar ve daha fazlası geliyor!
CoD Mobile Sezon 13
Call of Duty Mobile Sezon 13 Başlangıç Tarihi

Call of Duty Mobile Sezon 13 ne zaman başlayacak? Call of Duty Mobile’da 13. sezon ile birlikte yeni modlar, haritalar, silahlar ve çok daha fazlası geliyor!

Call of Duty Mobile Sezon 13 Başlangıç Tarihi

Call of Duty Mobile’ın Kış Savaşı olarak adlandırdığı 13. sezonu başlamak üzere ve yeni sezonun içerik güncellemesi fazlasıyla büyük. Call of Duty Mobile’a yeni haritalar, modlar, silahlar ve battle pass’in yanında rütbe serileri ve operatör becerileri gibi çok daha fazlasını getirecek.

Call of Duty Mobile Sezon 13 Başlangıç Tarihi
Call of Duty Mobile’ın yeni sezonunda yepyeni özellikler bizleri bekliyor!

Yeni modların arasında Grind ve Cookie Confirmed modu bulunuyor. Grind modunda oyuncular öldürüldüklerinde askeri kartlar atıyorlar. Oyuncular, beşe beş modunda bu kartları toplayıp belirlenen alana getirmeleri gerekiyor. Cookie Confirmed modu da Kill Confirmed’e oldukça benziyor, tek fark oyuncular öldüklerinde yere kurabiye bırakıyorlar.  Yeni sezon ile birlikte yepyeni bir harita da oyuna ekleniyor. Black Ops 4’ten aşina olduğumuz Nuketown Rusya haritası oyuna eklenirken CoD Mobile oyuncularının bildiği Raid haritasına kış teması verildi. CoD Mobile Sezon 13 yenilikleri bu kadar ile de kalmıyor oyuna yeni bir saldırı tüfeği ile SMG silahı eklenecek.

Call of Duty Mobile’ın yeni sezonunun 21 Aralık günü saat 18.00’da başlayacağı Activision tarafından doğrulandı ancak yeni sezon için güncellemenin daha önce yapılması bekleniyor.

Total
17
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts