Call of Duty Mobile Sezon 3 ne zaman geliyor?

Call of Duty Mobile Sezon 3
Call of Duty Mobile yeni sezon heyecanı 15 Ocak’ta başlıyor.

Call of Duty Mobile Sezon 3 heyecanıyla çalkalanıyor. Geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden bir post paylaşarak oyuncularının aklındaki soruları yanıtlayan Activision, yeni sezon için 15 Ocak 2020‘yi gösterdi. Bu post’ta CoD Mobile Scrapyard haritasından da bahseden dünyaca ünlü firma, CoD 2: Modern Warfare’in sevilen haritası Scrapyard’ın CoD Mobile için yeni sezonun ilk multiplayer haritası olacağını belirtti.

Call of Duty Mobile Sezon 3 için Rapid Fire modu geliyor

CoD Mobile güncelleme notları paylaşılmadan önce bu konuda pek açıklama yapmama taraftarı olan Activision, yeni sezonla ilgili kısa ve öz bilgiler verdi. Rapid Fire adında yeni bir multiplayer modun yeni sezonla birlikte oyuna ekleneceğini belirten firma, bu mod ile birlikte çok daha hızlı bir oyun deneyimi sunacak gibi duruyor.

Sonsuz mermi ve el bombası

Rapid Fire’da oyunculara sınırsız mermi, sonsuz el bombası verilecek. Bunun yanı sıra bekleme süreleri kısalacak ve scorestreak arayan oyuncular için bekleme süreleri kısalacak. Oyuncuların zamanla ve hızla yarıştıkları Rapid Fire, Sezon 3 ile birlikte tüm oyuncular tarafından oynanabilecek.

Görüldüğü üzere Sezon 3 ile ilgili pek bilgi yok. Yeni yamayla birlikte oyunda neler değişeceğine dair bu kadar bilgi veren Activision, Sezon 3 ile birlikte daha hızlı bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor. Aynı zamanda Sezon 2’deki mekanikleri de korumayı amaçlıyor gibi görünüyor. Oyunun mobil espor tarafından güncelleme detaylarına kadar birçok haberi için Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler