Call of Duty: Mobile Sezon 5 Başladı!

Call of Duty: Mobile Sezon 5, In Deep Water
Call of Duty: Mobile Sezon 5, In Deep Water

Call of Duty: Mobile Sezon 5, In Deep Water, geçtiğimiz hafta sonu başladı. Peki oyunun yeni sezonunda bizleri neler bekliyor?

Bu sezonun savaş biletinde dört adet epik karakter var, Roze – Foreshadow,, Rorke – Man Hunter, Otter – Backstroke ve Merrick. Ayrıca beş adet de epik silah kazanabileceğiz: BK57 – Counter Stealth Unit, CR-56 AMAX – Torpedo, DR-H – Rebreather, QXR – Close Catch ve PP19 Bizon – Devilfish.

Bunların yanında oyuncular legendary seviyesinde calling card, avatar, frame ve daha fazlasını kazanabilecek. CoD Mobile’ın beşinci sezon savaş bileti 220 CP’ye alınıyor. Tabi bunun yanında ücretsiz savaş biletinde de yine bazı ödüller yer alıyor. Oyuncular yeni operatör yeteneği K9’u açabilecek, ayrıca taarruz tüfeği CR-56 AMAX’ı da savaş biletinin 21. seviyesinde açabilecek.

https://twitter.com/PlayCODMobile/status/1409300610227257346?s=20

Sezon 5’te ayrıca Modern Warfare haritalarından olan Suldal Harbor da Call of Duty: Mobile’a eklendi. Karadeniz’in kıyısında yer alan haritada keskin köşeler, sığınaklar ve yapılmakta olan binalar var.

Gung-Ho adı verilen yeni perk de oyuna eklendi. Sezon görevlerinde yer alan perk koşarken hip-fire ateşine, bomba atılmasına ve mermi doldurmamıza izin veriyor.

Bütün bunlara ek olarak Call of Duty: Mobile Sezon 5’te oyuna Docks ve Aniyah Incursion isimli iki harita, Rewind isimli BR class ve yeni oyun modları ekleneceği de duyuruldu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts