Call of Duty Mobile Sezon 6 Detayları ve Güncellemeler

Call of Duty Mobile Sezon 6 güncellemesinde neler olacak?
call of duty mobile sezon 6

Call of Duty Mobile Sezon 6 beta güncelleme notları bugün paylaşıldı. İçeriğin çoğu geçtiğimiz günlerde sızdırılsa da, yine dikkat çekici yenilikler ve güncellemeler bizleri bekliyor diyebiliriz. Buna yeni yamayla beraber gelecek Rust haritası da dahil. Gelin detaylara beraber bakalım.

Call of Duty Mobile Sezon 6 Detayları

Yeni yamayla beraber üç yeni oyun modu, iki harita ve diğer çeşitli yenilikler gelecek. Oyuna eklenecek modlar Capture the Flag, Kill Confirmed ve bir de 1v1 atabileceğiniz bir düello modu olacak. İlk oyun modu için klasik ifadesini kullanabiliriz. Takımlar bayrağı kaparak puan kazanmak için mücadele edecek. Yani bildiğimiz Call of Duty Mobile kurallarına sahip olacak.

call of duty mobile rust
Rust oyuna yeni güncelleme ile gelecek.

Kill Confirmed modu ise biraz daha eğlenceli bir içeriğe sahip olacak. Yine takımlar üzerinden oynanacak oyunda, rakiplerinizi öldürdükçe arkalarında bıraktıkları kemikleri toplayacaksınız. İlk 30 puana ulaşan takım maçı da kazanmış olacak. Aslında bu oyun modu DeathMatch (Ölüm Maçı) moduna çok benziyor. Ancak sahip olduğunuz kemikleri elinizde tutmanız ve ciddi bir takım iletişimi sağlamanız gerekiyor. Yani her zaman daha iyi olan ve iyi iletişim kuran takımlar kazanacak diyebiliriz.

call of duty mobile düello
Yeni haritada batı havası veriliyor.

Saloon haritası oyuna geliyor

Oyuna eklenecek iki haritadan birinin adı Saloon olacak. Eski vahşi batı havasını canlandırmak istenen bu harita, 1v1 modunun haritası olacak. Burada rakiplerimize karşı 1v1 düelloya çıkacağız ve kazanan oyuncu ödülün sahibi olacak. Round sistemi üzerinden dönecek oyunlarda, en çok puanı toplayan oyuncular birinci olacak.

Rust haritasının detayları ve içeriği belli oldu

Yeni yamanın oyuncuları en çok heyecanlandıran tarafı Rust haritası oldu. Kurak topraklarda geçecek harita, gerçekten bilgisayardaki hayatta kalma oyunu olan Rust’ın çöl belgesine de benziyor. CoD Mobile tarihinde yayınlanmış en küçük haritalardan biri olan Rust, çok oyunculu modlarda oynanacak. Haritanın boyutu özellikle küçük tutulmuş. Çünkü bu haritaya giren oyuncular kendilerini sürekli olarak aksiyonun içerisinde ve bir rakibiyle çatışırken bulacak.

 

Rakipleri Tek Vuruşla Öldüren Annihilator

Son olarak yine oyuncuları heyecanlandıran bir silahı anlatalım. Oyuna yeni eklenecek Annihilator, CoD Mobile silahları arasında en güçlü olanlardan biri olacak. Rakibinize tek atma potansiyeli de olan bu silah yeni güncelleme ile beraber oyuna eklenecek. Yeni yamayla beraber oyun içinde farklı güncellemeler de olması bekleniyor. Ancak şimdilik bu konuya dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Yeni güncellemenin 21 Nisan tarihinde gelmesi bekleniyor. Tüm bu güncellemeler şu anda beta sunucusunda denenebiliyor. Oyunculardan gelen geri bildirim ve test sonuçlarından sonra sezon 6 güncellemeleri oyuna eklenecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler