Call of Duty Mobile 7. Sezon Güncellemesi Hakkında Detaylar

Call of Duty Mobile sezon 7 güncellemesi oyunun test sunucularında yayınlandı. Yeni sezonda oyuna birçok yeni içerik geliyor.
Call of Duty Mobile 7. sezon güncellemesi
Call of Duty Mobile 7. sezon güncellemesi ile yeni harita Gulag geliyor!

Call of Duty Mobile 7. sezon güncellemesi detayları sızdırıldı. Yeni sezon ile Call of Duty Mobile’a Gulag haritası oyuna gelecek. Call of Duty Mobile’ın 6. sezonu oyuna birçok yeniliklerle geçiyor. Rust ve Saloon gibi çok oyunculu haritaların yanında Kill Confirmed, 1v1 Duel gibi oyun modları da bu sezonda oyunculara sunuldu.

Call of Duty Mobile 7. Sezon Güncellemesi

Call of Duty Mobile, geçtiğimiz günlerde kendi test sunucusunda 7. sezon güncellemesini yayınladı. Bu beta güncellemesi oyuna o kadar çok yeni içerik getiriyor ki, oyuncuların heyecanla dolup taşıyor. Beta güncellemesinde tartışma konusu olan popüler haritalardan ‘Gulag’ haritasının, mevcut olacağı hakkında bilgiler var.

Call of Duty Mobile 7. sezon güncellemesi
Sezon 7 güncellemesinde oyuna Gulag haritası ekleniyor.

Call of Duty Mobile: Gulag Haritası

Popüler Call of Duty Mobile yayıncısı olan Bobby Plays, YouTube’a yüklediği bir video ile Sezon 7 beta güncellemesinde oyuna gelecek olan tüm yeni içerikleri inceledi. Gelecek olan yeni harita, yüksek ihtimalle 1v1 haritası olacağı düşünülüyor.

Bu harita Call of Duty Warzone’da, Battle Royale maçında ilk kez öldürüldükten sonra, bir oyuncu başka bir ölü oyuncuya karşı savaşmak için Gulag’a gönderiliyordu. 1v1 Düello’yu kazanan oyuncu Battle Royale maçına geri döner. Ancak bu haritanın ”kendini yeniden canlandırma” konseptine uymayıp, Saloon haritası gibi 1v1 Düello haritası olabilir.

Call of Duty Mobile
Sezon 7 güncellemesinde Battle Royale haritasındaki konumlar büyüyor.

Yeni Battle Royale Haritası

Sezon 7 beta güncellemesinde önemli olaylardan biri de, Battle Royale haritasına yeni konumların getiriliyor olması. Battle Royale haritasının kuzey kısmındaki Black Market, Hospital, Wetland, Sid Town, Dowtown, Shipyard ve Border Village gibi yeni konumlarda yükseltilmeye gidildi. Kısacası sezon 7 güncellemesi geldiğinde, haritaların daha büyük bir savaş alanına sahip olacağını söyleyebiliriz.

Call of Duty Mobile 7. sezon güncellemesi
Yeni gelecek olan güncelleme de haritanın belirli yerlerine otomat makineleri ekleniyor.

Otomat Makineleri

Yeni yerlerin yanı sıra, bu yeni sezonda Battle Royale haritasının belirli bölümlerine otomatlar ekleneceği bilgisi verildi. Oyuncular istediği silahları veya araçları otomat makineleri sayesinde kendilerine alabilecekler.

Call of Duty Mobile 7. sezon güncellemesi
Yeni Battle Royale sınıfı Smoke Boomber, oyuna getiriliyor.

Yeni Battle Royale Sınıfı

Call of Duty Mobile 7. sezon güncellemesi ile ”Smoke Bomber” adı verilen yeni bir Battle Royale sınıfı da oyuna getiriliyor. Bu sınıfı kullanan oyuncular, düşmanların aklını karıştırmak için savaş alanına bombalar atarak etrafı sislerle kaplayabilir dumanların içinde saklanan düşmanları görebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts