Call of Duty Mobile Sezon 7 güncellemesi ne zaman çıkacak?

Call of Duty Mobile’ın 6 Haziran’da çıkması beklenen ancak sonradan ertelenen 7. sezon güncellemesi ne zaman çıkacak?
Call of Duty Mobile 7. Sezon Güncellemesi
CoD Mobile 7. Sezon Güncellemesi

Call of Duty Mobile sezon 7 güncellemesi ABD’de gerçekleşen protestoları desteklemek amacıyla ertelenmişti. 6 Haziran’da yayınlanması planlanan Call of Duty Mobile’ın yeni sezon güncellemesi ABD’de ırkçılık karşıtı ve polis vahşeti üzerine düzenlenen protestoları desteklemek amacıyla ertelenme kararı aldı.

Call of Duty Mobile Sezon 7 Güncellemesi

Şu anda Call of Duty Mobile’ın yedinci sezonunun ne zaman başlayacağı resmi olarak belli değil. Oyunun challange ve yeni modları için geri sayımlarına bakıldığında, güncelleme 11 Haziran’da yayınlanabilir. Challange’lar iki gün sonra sona erecek sonrasında ise yeni sezonun tanıtımı için bir günlük bakımdan geçebilir.

Önceki Call of Duty Mobile güncellemelerinin zamanlaması genellikle Perşembe günlerine denk geldiği görülüyor. Yeni sezon güncellemesi de şu anda bir teori ile eşleşiyor. 🙂 Call of Duty Mobile’ın yedinci sezonu daha fazla oyun modu, kostümler ve haritalarda daha çok bölge ile birlikte gelecek. Battle Royale haritasının yeni bölgeleri keşfedilmeye hazır CoD Mobile’ın yeni sezonunu bekliyor. Ayrıca Tunus haritası da oyuna eklenecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts