Call of Duty Mobile Sezon 8 Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile Sezon 8 başlangıcı, 7. sezonun bitişinden hemen sonra başlaması bekleniyor. Call of Duty Mobile’ın yeni sezonu harika içeriklere sahip!
Call of Duty Mobile Sezon 8
Call of Duty Mobile Sezon 8

Call of Duty Mobile Sezon 8 başlangıcı, 7. sezonun bitişinden hemen sonra başlaması bekleniyor. CoD Mobile geliştiricileri ayrıca Sezon 8’in sonunda başlatılabilecek bir test sunucusu oluşturma üzerinde çalışıyorlar.

Call of Duty Mobile’da 8. Sezon geliyor!

Call of Duty Mobile, oyunun çıkışından bu yana oyuncu tabanı açısından katlanarak büyüyor. Bunun nedenlerinden biri, geliştiricilerin oyunculara taze içerik getirmek için gösterdikleri tutarlı çabalar.

CoD Mobile sezon 8
CoD Mobile: Sezon 8 Başlangıç Tarihi

Oyunun 7. sezonu sona eriyor ve oyuncular gelecek sezonu sabırsızlıkla bekliyor çünkü birbirinden eşsiz yeni içerikler CoD Mobile’ın 8. sezonu ile birlikte oyuna eklenecek. Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Mobile, 250 milyon oyuncu sayısını geçti. 8. sezonun gelişi ile birlikte çok daha fazla oyuncu kitlesine ulaşacak gibi duruyor.

Call of Duty Mobile 8. Sezon İçin Beklenen Çıkış Tarihi

Oyunun bir sonraki sezonunun, bu sezonun bitiminden kısa bir süre sonra gelmesi bekleniyor. Sezon 7 Battle Pass bugünden itibaren 4 gün sonra sonra (10 Temmuz’da) sona erecek. Bundan dolayı sezon 8’in 11 Temmuz veya 12 Temmuz tarihlerinden birinde gelmesi bekleniyor. Bu güncelleme oyuna birçok yenilik getirecek.

Call of Duty Mobile tarafından çeşitli sosyal medya kollarında yeni bir çok oyunculu harita açıklandı. Daha önce Call of Duty oyunlarında yer alan klasik harita High Rise artık mobil versiyon için de mevcut olacak.

https://twitter.com/i/status/1276908145491705856

Call of Duty Mobile sezon 8 teması hakkında birtakım spekülasyonlar da oldu. Yeni sezonun temasının “Kıyamet Günü” olacağına dair söylentiler bulunuyor.

Call of Duty Mobile’da herkese açık bir test sunucusu oluşturma işlemleri de hızla devam ediyor. Son topluluk güncellemesine göre, test sunucusu 8. sezonun piyasaya sürülmesinden sonra başlayacak. Bu test sunucusu ile birlikte oyunculara, CoD Mobile’ın oyuna eklemeden önce oyuna getirmeyi planladığı çeşitli özellikleri deneme fırsatı sağlanılacak. Call of Duty Mobile, PUBG Mobile ile birlikte battle royale türünde büyük bir yarış içerisinde. Call of Duty Mobile ve PUBG Mobile arasındaki farklar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz rehberimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler