Call of Duty Mobile Sezon 9 ne zaman başlayacak?

Call of Duty Mobile’ın 9. sezonu ne zaman başlıyor?
CoD Mobile 9. Sezon
Call of Duty Mobile 9. Sezon Başlangıç Tarihi

Call of Duty Mobile, sezon 9 hazırlıklarını bitirmek üzere. CoD Mobile’ın dokuzuncu sezonu çok yakında yayınlanacak ve beraberinde de birçok yeni özelliği oyuna getirecek.

CoD Mobile Sezon 9 Başlangıç Tarihi

Call of Duty Mobile’ın sekizinci sezonu 7 Ağustos 19.00 CT’de sona erecek. Geçtiğimiz sezonlardan da edindiğimiz tecrübelere göre Call of Duty Mobile’ın dokuzuncu sezonu, sekizinci sezon bittikten 24 saat sonra başlayacak. Bu da 8 Ağustos 18.00’a denk geliyor.

Call of Duty Mobile Sezon 9
Call of Duty Mobile sezon 9 ile birlikte birçok yeni özelliği oyuna ekleyecek.

Oyunun dokuzuncu sezonu ile birlikte yeni bir sıralı sezonun başlayacağı için sıralamalar da sıfırlanacak ve oyuncular bulunduğu sıralamalara göre heyecan verici rütbe ödülleri kazanabilecekler. Ayrıca dokuzuncu sezon bir ay sürecek ve her zamanki gibi CoD Mobile’a yeni bir battle pass getirecek.

Activision, Gunsmith özelliğinin de dokuzuncu sezonla birlikte yayınlanacağını doğruladı. Bu özellik ile oyuncuların oyun tarzlarına göre silahlarda özelleştirme yapabilmelerine imkan sağlayacak. Bu özellik dışında daha birçok yeni özelliğin oyuncuları beklediğini söyleyebiliriz. Henüz hiçbir özellik onaylanmasa da oyuncular yeni modlar ve haritaları bekleyebilir. Yakın zaman önce yayınlanan bir açık testte 10vs10 şeklinde bir oyun modu mevcuttu. Bu moda gelecek sezon ile birlikte oyuna gelebilir. Açık testte ayrıca Battle Royale modunda yepyeni bir giriş animasyonu, yeni bölgeler, zırh plakaları ile CoD: Warzone’a benzer hale geliyordu.

Activision, açık test sunucusunun dokuzuncu ve onuncu sezon için gelecek özellikleri test etmek amacıyla kullandığını açıklamıştı. Dokuzuncu sezonda hangi özelliğin yayınlanıp neyin yayınlanmayacağı merakla bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler