Call of Duty Mobile The Club nedir?

Call of Duty Mobile The Club etkinliğiyle birlikte eğlenirken aynı zamanda çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.
call of duty mobile the club
Call of Duty Mobile The Club etkinliğine dair neler biliyorsunuz?

Call of Duty Mobile The Club nedir içeriğimizle oyunun birinci yıl dönümü sebebiyle oyuna eklenen The Club etkinliğine dair tüm detayları öğrenin. Call of Duty Mobile, bazı yeni etkinliklerle birkaç gündür oyuncularla birlikte birinci yıl dönümünü kutluyor. Bu etkinliklerden birisi de The Club etkinliği. Peki, çeşitli ödüller kazanabileceğiniz The Club etkinliğine dair neler biliyorsunuz?

Call of Duty Mobile The Club etkinliğinde neler var?

Call of Duty Mobile’ın 11. sezonuyla birlikte birinci yıl dönümü kutlamaları da başladı. Call of Duty Mobile ekibi, çeşitli etkinliklerle birlikte oyuncularla oyunun birinci yıl dönümünü kutlarken aynı zamanda oyunculara bu etkinliklerle çeşitli ödüller dağıtıyor. Bu bağlamda The Club etkinliği de ödül veren ve birinci yıl dönümüne özel etkinliklerden biri.

call of duty mobile the club etkinliği nasıl girilir
Call of Duty Mobile The Club etkinliğiyle birlikte eğlenirken aynı zamanda çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Bu içeriğimizde, çeşitli ödüller kazanabileceğiniz ve birbirinden farklı mini oyunları deneyebileceğiniz The Club etkinliğinin detaylarına değineceğiz. Oyunun ana ekranından ulaşabileceğiniz The Club etkinliğinde oyuncuları birbirinden farklı etkinlikler bekliyor olacak. The Club etkinliğinin detaylarına geçmeden önce 11. sezonla birlikte oyuna eklenen yenilikleri öğrenmek için Call of Duty Mobile sezon 11 yenilikleri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

call of duty mobile the club etkinliği mini oyunlar
The Club etkinliğiyle birlikte bıçak oyunu, kaboom ve dart gibi mini oyunları oynayabilirsiniz.

Mini Oyunlar

Call of Duty Mobile The Club etkinliğiyle bıçak oyunu, kaboom ve dart gibi mini oyunları oynayabilirsiniz. Bu oyunları oynayarak ve başarılı sonuçlar elde ederek çeşitli ödüller için kullanabileceğiniz jetonlar kazanabilir ve bunları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

call of duty mobile the club etkinliği yıl dönümü makinesi
Yıl Dönümü Makinesinde çeşitli çizimler yaparak ödüller kazanabilirsiniz.

Yıl Dönümü Makinesi

Call of Duty Mobile The Club etkinliğinde oyuncular mini oyunları oynayarak yıl dönümü puanları kazanabiliyor. Bu yıl dönümü puanlarını ise oyuncular, çeşitli ödüller sunan Yıl Dönümü Makinesinde çizim yapmak için kullanabiliyor. Yıl dönümü puanları aynı zamanda oyuncuların liderlik tablolarına yükselmelerini de sağlıyor. Bu durum da oyuncuların daha fazla ödül kazanmasına olanak sağlıyor. Oyunda kullanmak için güvenilir yoldan CP alma yöntemlerini öğrenmek için Call of Duty Mobile bedava CP alma yöntemleri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

call of duty mobile the club etkinliği dj reaper müzikleri
The Club etkinliğinde DJ Reaper’dan çeşitli müzikler dinleyebilirsiniz.

DJ Reaper Müzikleri

Call of Duty Mobile The Club etkinliğinde oyunun popüler karakterlerinden Reaper’in müzik yaptığına şahit olabilirsiniz. The Club etkinliğinde Reaper, oyunculara çeşitli şarkıları dinleme fırsatı sunarken aynı zamanda onlarla yakından iletişim kuruyor. Bu etkinlik ile birbirinden farklı şarkıları dinleme şansını yakalayabilirsiniz.

call of duty mobile the club etkinliği karakterlerle iletişim
The Club etkinliğinde karakterlerle iletişim kurabilir ve onlardan bazı Call of Duty Mobile hikayeleri dinleyebilirsiniz.

Karakterlerle İletişim

Call of Duty Mobile The Club etkinliğinde oyundaki karakterlerle iletişim kurmakta mümkün. Adler, T.E.D.D ve Ghost da dahil olmak üzere birçok karakterlerle etkileşim kurabileceğiniz bu etkinlikte karakterlerden bazı Call of Duty Mobile hikayeleri duyabilir ve tamamlamanız için size verilen görevleri alabilirsiniz. Oyunun en yeni karakterlerinden biri olan Russell Adler’i nasıl elde edebileceğinizi öğrenmek için Call of Duty Mobile Russell Adler nasıl alınır içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts