Call of Duty Mobile yeni harita müjdesini verdi!

Call of Duty mobile yeni harita müjdesini oyuncularına verdi. Covid-19 sebebiyle mobil oyun sektöründe ki yükselişten en karlı çıkan oyunlardan biri Activision firmasının geliştirdiği Call of Duty mobile oldu.
Call of Duty Mobile yeni harita
Call of Duty Mobile’a yeni harita geliyor!

Call of Duty Mobile yeni harita müjdesini oyuncularına verdi. Covid-19 sebebiyle mobil oyun sektöründeki yükselişten en karlı çıkan oyunlardan biri Call of Duty Mobile oldu. Battle Royale tarzında çıkarılan oyun daha ilk ayında 50 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı. Resmi Twitter hesabından yaptıkları açıklamaya göre oyuna yakın zamanda çok beklenen bir harita eklenecek. Yeni haritanın Call of Duty Modern Warfare oyunundan alınarak Battle Royale moduna ekleneceği anlaşıldı.

Call of Duty Mobile’ın yeni harita müjdesi tüm oyuncuları sevindirdi!

Call of Duty’nin Battle Royale tarzı oyunu Call of Duty Warzone piyasaya sürüldüğü 1 aylık süreç içerisinde 50 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandı. Oyunun yetkilileri resmi Twitter hesabından oyunculara müjde verdi. Call of Duty Modern Warfare serisininde bulunan Rust haritasının oyuna ekleneceğini duyan oyuncular bu habere çok sevindiler. Call of Duty serisinin sevilen haritalarından Rust’ın Battle Royale sürümüne eklenmesi birçok oyuncuyu heyecanlandırdı. Ayrıca Modern Warfare’de bulunan Gunfight benzeri bir sisteminde yeni güncelleme ile oyuna ekleneceği duyuruldu. Oyuncular için bu muhteşem haber sayesinde oyunun yükselişinin devam edeceği belli oluyor.

Call of Duty Mobile yeni harita
Gunfight sistemi oyuna eklenebilir

Call of Duty Mobile yeni harita ile birlikte birçok özellik geliyor

Activision firması resmi Twitter hesaplarından oyuna yeni bir harita ekleneceği müjdesini verdi. Oyuna yeni eklenen haritanın daha önceki Call of Duty serilerinden birinde (Modern Warfare) bulunması Battle Royale modu oyuncularını sevindirdi. Ayrıca eklenecek harita ile birlikte oyuna iki yeni özellikte gelecek. Rust haritasının yanında yine Modern Warfare serisinden bulunan Gunfight benzeri bir sisteminde ekleneceği duyuruldu. Gunfight sistemi PC versiyonunda çok sevilen bir özellik haline geldi. Ayrıca bunların yanında Activision bir müjde daha verdi. Zombi Modu tekrardan geri gelebilir.

Zombi Modu Nedir?

Zombi modu oyun ilk piyasaya sunulduğu zamandan itibaren oyuncuların favorisi oldu. Ancak Activision firması çok ani bir karar ile 25 Mart tarihinde Zombi Modunu oyundan kaldırdı. Alınan bu karar birçok oyuncunun üzülmesine yol açtı. Activision firması Zombi Modu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Biz her zaman bu modun sınırlı olduğunu belirtmiştik fakat bitiş tarihini açıklamamıştık. Bu modun nasıl karşılanacağını, nasıl geri bildirim alacağını ve gelecek için bu modu nasıl şekillendireceğimizi görmek istedik. Fakat mod istediğimiz seviyeye ulaşamadı. İkinci harita Nacht Der Untoten ise global versiyonda yer almayacak. Eğer modun yeterli kaliteye ulaştığına karar verirsek Nacht Der Untoten ile birlikte bu modu yeniden getirebiliriz fakat şu anki önceliğimiz Çok Oyunculu, Battle Royale ve Ranked gibi modları geliştirmek.”

Şimdi ise ilk kez Zombi Modunun geri gelebilme ihtimali var. Zombi Modunu heyecanla bekliyor olacağız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler