Call of Duty Mobile yeni silah sızdırıldı

Activision, Call of Duty Mobile’ın yeni silahını sosyal medya üzerinden duyurdu!
Call of Duty Mobile yeni silah sızdırıldı
Activision, Call of Duty Mobile’ın yeni silahını sızdırdı.

Call of Duty Mobile yeni silah sızdırıldı. Activision, yaptığı açıklamada ise önümüzdeki sezon oyuna iki yeni silah getirileceğini söyledi. Bu yeni getirilecek olan silahlardan biri dün sosyal medyada paylaşıldı.

Call of Duty Mobile Famas Sızıntıları

Herkesin bildiği ve neredeyse tüm silah içeren oyunlarda bulunan Famas, bizleri artık Call of Duty Mobile’da da karşılayacak. Yeni silahın önümüzdeki sezon gelmesi planlanıyor olsa da Activision oyuncularına sürpriz yapabilir ve bir anda mevcut sezona da getirebilir. Bunun yanında yeni gelecek olan diğer silahın ise bir keskin nişancı tüfeği olacağı söylendi ancak bu silah henüz Activision tarafından onaylanmadı.

https://twitter.com/PlayCODMobile/status/1350472886872641538

Call of Duty Mobile’da 2021 yılının ilk sezonu, 26 Ocak tarihinde oyuna eklenmesi bekleniyor. Bu sezonla birlikte Call of Duty Mobile yeni haritanın da oyuna eklenmesi bekleniyor. Activision’un daha öncesinden çıkarmış olduğu herkese açık Call of Duty Mobile test sürümünde yer alan Rebirth haritasının yeni sezonda oyuna eklenmesi bekleniyor.

Call of Duty Mobile yeni silah Famas sızdırıldı
Famas silahının şu anda özellikleri bilinmiyor, ancak ileri ki zamanlarda bu konu hakkında da sızıntılar olabilir.

Tüm bu yeniliklerin yanı sıra Call of Duty Mobile’da 2021 yılında yayınlanacak olan ilk sezon 14. sezon olarak adlandırılmayacak. Activision, bu yıldan itibaren sezon sayımını tazeleyeceklerini söylediler. 26 Ocak’ta başlayacak olan yeni sezonun birinci sezon olarak adlandırılacağı düşünülüyor ancak önüne ya da sonuna herhangi eklemeler alabilir.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts