Call of Duty Mobile Zombi Modu 25 Mart’ta kaldırılacak

call of duty mobile zombi modu

Call of Duty Mobile, istenilen kaliteye ve seviyeye gelmediğinden dolayı Zombi modu oyundan kaldırılacak.

Zombi modu istenilen seviyeye gelmedi

Call of Duty Mobile zombi modu, kalite eksikliği nedeniyle bu ayın sonunda kaldırılacak. Activision, oyunun Reddit’te yayınlanan en yeni güncellemesinde zombi modu hakkında üstü kapalı olarak birkaç ipucu vermişti. Şimdi ise zombi modun 25 Mart’ta Call of Duty Mobile’dan kaldıracağını açıkladı.

Call of Duty Mobile zombi modu
Call of Duty Mobile’da zombi modu kaldırılacak.

Activision her seferinde zombi modun sınırlı süreliğine oyunda olduğunu ancak kesin bir bitiş tarihinin olmadığını belirtmekteydi. Geri bildirimler ile birlikte bu modun arzu edilen seviyeye ulaşmamasından dolayı ikinci harita Nacht Der Untoten de yayınlanmadı.

Zombi Modu ilerleyen dönemlerde tekrar oyuna dönebilir

Activision, şu aşamada öncelik olarak Call of Duty Mobile’ın geliştirilmesine öncelik verileceğini açıklarken ilerleyen dönemlerde zombi modunun geri dönme potansiyeli olduğunu söyleyebiliriz.

Activision yaptığı açıklamada Nacht Der Untoten ile zombi modunun istenilen seviyeye ulaşacağından emin olduktan sonra modu tekrar geri getirebileceklerini, ancak şimdilik Çok Oyunculu, Battle Royale ve Sıralı Mod için geliştirmelere odaklanılacağını belirtti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts