Call of Duty Mobile’a 3. sezon ile birlikte “klasik” bir harita geliyor

CoDM için klasik olduğu kadar yeni bir harita gündemde.

Call of Duty Mobile güncellemeleri hız kesmeden sürüyor. Önümüzdeki hafta üçüncü sezonuna merhaba demeye hazırlanan oyunda klasik bir harita gündemde. CoD meraklılarının adını çok daha önceden duyduğu Scrapyard, yeni sezon ile birlikte oyuna eklenecek. Scrapyard, Call of Duty: Modern Warfare 2‘de oyuncuların karşısına çıkmıştı. İlk defa 2009 yılında gördüğümüz bu harita, 2020’de CoD Mobile ile yeniden karşımızda.

CoD Mobile: Scrapyard

Bir Reddit post’u üzerinden açıklama yapan Activision “Bu, klasik üçüncü kuşak Modern Warfare 2 haritasının yeniden yapılmış hali,” yorumunu yaptı. Ayrıca verilen bilgilere göre, orta mesafe çatışmalara olanak tanıyan ve aksiyonu bol bir harita olacağından bahsedilirken, bu haritanın oyunun üçüncü sezonundaki ilk multiplayer haritası olacağı belirtildi.

Haritanın detayları ve görünüşüyle ilgili YouTube’da birkaç video da yer alıyor. Onlardan birini hemen aşağı ekledik. Hemen aşağıdan Scrapyard gibi klasik bir haritanın 2020 mobil modelini görebilirsiniz. 🙂

Bu güzel haberle birlikte oyunu oynamak isteyen oyuncular için CoD Mobile Sİstem Gereksinimleri yazımızdan detayları görmenizi öneriyoruz. Oyunu PC’den oynamak isteyen oyuncular içinse BlueStacks‘i önerebiliriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler