Ücretsiz Call of Duty Mobile Kostümü Kazanma Şansı

CoD Mobile ücretsiz silah kostümü dağıtıyor.
ücretsiz call of duty mobile kostümü

Ücretsiz Call of Duty Mobile kostümü kazanma şansı oyunda sizi bekliyor. Call of Duty Mobile yapımcıları oyun içerisindeki etkinlikleriyle, oyunculara hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer de çok özel silah kostümleri hediye ediliyor.

CoD Mobile ücretsiz kostüm dağıtıyor!

Piyasaya çıktığı günden bu yana zirve sıralarda yer alan ve her geçen gün oyuncu sayısını artırmaya devam eden Call of Duty Mobile, oyuncularını ödüllendirmeye devam ediyor. Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre Easter Eggs etkinliği başladı. Bu etkinlik kapsamında oyunculara ücretsiz iki silah kostümünden biri verilecek.

ücretsiz cod mobile kostümü
Kostümlerden birini kazanmak için hemen oynayın.

Ücretsiz Call of Duty Mobile kostümü içerisinden birini kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken oyuna girmek ve Call of Duty Mobile keyfini çıkarmak. Etkinlik Battle Royale ve Multiplayer oyun modları için geçerli. İki oyun modundan birini oynarken sürpriz hediyelerden birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bu tarz etkinlikler kısa süreli yapıldığı için acele etmenizde fayda var.

Geçtiğimiz günlerde de yine böyle bir etkinlik yapılmış ve oyunculara ücretsiz kostümler verilmişti. Bu tarz kostümleri kaçırmamak ve hediyeleri almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Hediye etkinlikleri çıktıkça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu arada geçtiğimiz hafta Call of Duty Mobile 4. sezon güncellemesi de gelmişti. Yeni sezon hediyelerini kazanmak için de yine oyundaki yerinizi alabilirsiniz.

cod mobile sezon 4
Call of Duty Mobile 4. Sezon

CoD Mobile 4. sezon için neler geldi?

Yeni sezonun belkide en önemli değişikliklerinden biri silahlar ve ekipmanlara yönelik oldu. Birçok yeni silah ve ekipman oyuna eklendi. Buna birkaç karakter de dahil edildi. Bunun dışında çok skor almama rağmen az puan geliyor diyorsanız, buna yönelik de bazı değişiklikler yapıldığını duyurmaktan memnuniyet duyarız. Oyuncuların performansına göre gelen puanlarda bazı iyileştirmeler yapıldı. Artık iyi oyuncular daha fazla puan kazanacaklar.

Oyun modlarına yönelik de bazı iyileştirmeler yapıldı. Örneğin sınırlı süreli bir mod olan Nesne Avı için tur süresi uzatıldı ama tur sayısı ikiye indirildi. Ayrıca bahar temalı yeni bir Nesne Avı modunun da geleceği açıklandı. Baharın en güzel zamanlarına yaklaştığımız şu günlerde, yakında Call of Duty Mobile ile bahara geçiş yapmış olabiliriz. CoD Mobile 4. sezon güncellemeleri ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler