Yeni bir Call of Duty mobil oyunu geliyor

Digital Legends’ı kendi bünyesine katan Activision, kapalı kapılar ardında yeni bir Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor.
Activision, yeni bir Call of Duty oyunu geliştiriyor
Activision kapalı kapılar ardında yeni bir Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor.

Activision, yakın zamanda mobil oyun geliştiricisi Digital Legends’ı kendi bünyesine kattı. Barselona merkezli stüdyo, Call of Duty evreninde geçen ve henüz duyurulmamış bir mobil oyunun geliştirilmesini üstlenecek.

Yakın zamanda Activision bünyesinde kurulan Solid State stüdyosunda halihazırda geliştirilmekte olan bu yeni Call of Duty mobil oyunu hakkında Beenox ve Activision Shanghai stüdyolarının dahil olması dışında pek fazla şey bilmiyoruz

Bilindiği üzere Digital Legends, mobil video oyunları geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir stüdyo. Zengin oyun kataloğu arasında Battlefield: Bad Company 2’nin mobil versiyonu olan Battlefield: Bad Company 2 yer alıyor.

Activision, yeni bir Call of Duty oyunu üzerinde çalışması için tecrübeli oyun stüdyosu Digital Legends'ı bünyesine kattı.
Respawnables Heroes, Digital Legends tarafından geliştirilmiş olan bir PVP oyunu

Bununla birlikte, stüdyo muhtemelen en çok Respawnables mobil oyunları ile tanınmakta. Çevrimiçi bir üçüncü şahıs nişancı oyunu olan The Respawnables haricinde ayrıca artık kullanılmayan 4v4 PvP aksiyon oyunu olan Respawnable Heroes isimli bir oyunları da bulunmakta.

Activision’ın Call of Duty evreninde yalnızca bir dikkate değer mobil oyunu var ve bu da Call of Duty Mobile. Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış olan bu oyun halihazırda zaten Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Modern Warfare modlarını ve haritalarını içeriyor. Oyuna yakın zamanda 100 kişilik bir battle royale modu eklendiğini de belirtelim.

Call of Duty: Mobile, geleneksel Call of Duty deneyimini zaten kapsıyorken, bu yeni mobil oyun Activision’ın portföyüne ne katabilir?

Total
6
Shares
1 comment
  1. Mobil oyun sektöründeki değişimi apaçık yansıtıyor. Yüksek grafik ve gelişmiş hikayeler bizi bekliyor diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts