Çekiliş

Mobidictum Oyun Çekilişleri

Oyun çekilişleri artık Mobidictum’da! Mobil oyun haberleri sitesi olarak başka platformlardaki oyunları oynamıyor değiliz! Bilgisayar ve konsol oyunlarını oynadığımız gibi, sevdiğimiz oyunları da siz takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz. Aşağıdaki formu doldurarak Mobidictum’un sosyal medya hesapları üzerinden yürüttüğü oyun çekilişlerine katılabilirsiniz. Bu çekilişler mobil oyunlar, bilgisayar oyunları veya konsol oyunları olabilir. Ara sıra popüler oyunları, zaman zaman adı sanı duyulmamış ama kesinlikle oynanması gereken oyunları paylaşabiliriz.

Abone Ol

* indicates required

Mobidictum Sosyal Medya Hesapları

Çekilişlere katılmak üzere formu doldurduysanız, çekiliş başladığı zaman size bir eposta gelecek. Çekilişler sosyal medya hesaplarımız üzerinden yürütülmektedir. Bu yüzden aktif olduğumuz tüm platformlarda bizi takip ediniz.

FacebookTwitterInstagramYoutube 

Steam oyun çekilişleri ülkemizde oyun sevverler tarafından çok tutulan bir etkinlik. Paylaşacağımız oyunları Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bazı bedava oyunları direk indirebilirsiniz. Bu çekilişteki oyunun türüne bağlı

oyun çekilişleri

Çekilişe Katılmak için Gerekenler

Mobidictum ekibi bir çekilişi herhangi sosyal medya platformundan yayınlayabilir. Tüm çekilişlerden haberdar olmak için yukarıda bahsettiğimiz sosyal medya hesaplarını takip etmeniz gerekir. Her sosyal medyadaki çekiliş kuralları farklıdır. Genel olarak sosyal medya hesabını takip etmeniz istenir. Bunun yanında arkadaş etiketleme, gönderiyi paylaşma veya beğenme gibi eylemler istenebilir. Sizden istenen eylemleri yerine getirmediyseniz, çekilişe katılma hakkınız olmaz.

Çekilişin ne zaman sonuçlanacağı ekip tarafından çekiliş gönderisinde paylaşılır. Kazanan her zaman katılanlar arasından rastgele seçilir. Ekip kazananın seçildiğini gösteren rastgele seçim programından video çekip paylaşabilir. Bunu her zaman yapmayabiliriz. Bu konuda takipçilerimizin bize güvenmelerini istiyoruz. 

Formu doldurup sosyal medya hesaplarından bizi takip ettiyseniz arkanıza yaslanın ve bir sonraki çekilişi bekleyin. Bol şanslar dileriz!