Clash of Clans 13. Seviye Belediye Binası Güncellemesi

Clash of Clans 13. Seviye Belediye Binası Güncellemesi
Yeni gelen güncellemeyle eklenen yenilikler.

Clash of Clans 13. Seviye Belediye Binası Güncellemesi yeni sürüm ile birlikte geldi! Clash of Clans’ın uzun zamandır beklenen ve bu yılın en büyük gelişmelerine sahip olan 13. seviye belediye binası -aralık ayı- güncellemesi nihayet geldi. Sadece birkaç yenilikle kalmayan bu güncellemeyle oyuna yeni bir soluk geldi. Bu büyük güncelleme ile oyuna eklenen yenilikleri ve yaşanan gelişmeleri sizin için özetledik.

Clash of Clans 13. Seviye Belediye Binası

13. Seviye Belediye Binası

 

 

En yeni belediye binamızın teması “Kara İksir Buzu” oldu. Belediye binanızı 13. Seviyeye yükselterek yeni savunma binaları dahil birçok yeni içeriğe ulaşabilir ve bir an önce onları geliştirmeye başlayabilirsiniz. Bununla beraber oyuna bu güncelleme ile eklenen Giga Felaket ile Belediye Binanızı çok daha iyi koruyabilirsiniz. Giga Felaket, oyundaki yeni binalardan biri. Güçlü ve etkili bir savunma binası olan bu yapı, düşman tarafından yok edildiğinde patlayarak düşmanlara zarar veriyor.

Kraliyet Şampiyonu

Kraliyet Şampiyonu

 

2015’ten sonra nihayet oyuna yeni bir kahraman ekleniyor. Kraliyet Şampiyonu. Uçan kalkan özelliğine sahip bu korkusuz savaşçıyla rakibinizin savunmalarını mahvedebilirsiniz. Seviye 13’te açılan Kraliyet Şampiyonu’nun 1. Seviye maliyeti 120 bin kara iksir. Favori hedefleri savunma binaları olan Kraliyet Şampiyonu hem hava hem de karadaki hedeflere saldırabiliyor. Hareket hızı 24 olan karakter aynı anda sadece tek bir hedefe zarar verebiliyor.

Kayasaçar

Kayasaçar

 

Adından da anlaşılabileceği gibi Kayasaçar’ın özelliği etrafa mermi saçması. Savunma binası olan Kayasaçar, hedefe çarptığında etrafa mermi saçıyor ve böylelikle rakibinizi yavaşlatmaya direkt yardımcı oluyor. Hem kara hem hava hedeflerine zarar verebilen Kayasaçar, oyundaki savunma anlayışını değiştirecek.

Uçan Kışla

Uçan Kışla

 

Oyunda saldırı anlamında da bazı değişiklikler mevcut. Zira yeni gelen Uçan Kışla’yla birlikte yeni bir Kuşatma Makinesi daha oyuna eklenmiş oldu. Rakibinizin köyüne giderken onları şaşırtacak bir sürpriz yapmak mı istiyorsunuz? Uçan Kışla bunun için birebir.

Yeti

Yeti

 

Oyuna yeni eklenen Yeti’nin görüntüsü sizi şaşırtmasın. Bu tüylü yetinin koca yumrukları pofuduk görünebilir. Ayrıca yanındaki Yetimitler size ciddiye alınacak bir şey olmadığı düşüncesi doğurabilir. Ama öyle değil. Yeti’nin bu görüntüsünün ardında yatan çok işlevsel bir yetenek var. Herhangi bir şampiyonu hedef alabilen Yeti, yerdeki hedeflerle mücadele ediyor. Aynı anda sadece tek bir hedefe zarar verebilen Yeti, Yetimitler’le birlikte oyuna gelen yeniliklerden biri.

Bunların yanı sıra yeni eklenen 13. seviye Belediye Binası ile birlikte yeni seviyeler de geldi. Defans binaları, tuzaklar, binalar, kahramanlar, bazı büyüler ve birliklerin yeni geliştirilebilir seviyeleri mevcut durumda. Bu güncellemeyle beraber Clash of Clans’a yeni bir heyecan daha eklenmiş oldu. Yeni seneye girmeden önce gelen bu güncellemeyle Clash of Clans oynayanlar için mücadele dolu günler, yeni senede de devam edecek. Clash of Clans 13. Seviye Belediye Binası güncellemesine dair bilgilerimiz bu kadardı. Bir sonraki içeriklerde görüşmek üzere! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts