Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 Detayları

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 etkinliğine dair neler biliyorsunuz?
clash of clans dünya şampiyonası 2020
Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 detayları belli oluyor.

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 detayları belli oldu. Clash of Clans’ın en büyük turnuvası olan dünya şampiyonasında toplamda 8 takım, 1 milyon dolarlık ödül havuzundan maksimum payı almak ve dünya şampiyonu olmak için mücadele edecek.

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 Detayları

Clash of Clans Dünya Şampiyonasına kısa bir süre kaldı. Genellikle senenin son günlerinde düzenlenen dünya şampiyonası, bu sene de öncekilere yakın tarihlerde düzenlenecek. Ancak, yaşadığımız pandemiden dolayı bu etkinlikte COVID-19 önlemleri de uygulanacak.

clash of clans dünya şampiyonası 2020 detayları
Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020, COVID-19 önlemleri çerçevesinde düzenlenecek.

1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip turnuvaya katılacak takımlar ve turnuvanın takvimi belli oldu. Turnuvaya katılacak takımlara ve turnuvanın takvimine değinmeden hemen önce oyundaki hile kullanımının cezalarını öğrenmek için Clash of Clans hile kullanımı ve cezaları içeriğimize göz atabilirsiniz.

clash of clans dünya şampiyonası 2020 takvim
Etkinlik, 27-29 Kasım tarihlerinde online olarak düzenlenecek.

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 Takvimi

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020, 27-29 Kasım tarihlerinde online olarak düzenlenecek. Normalde Polonya’nın Katowice kentinde bulunan ESL Studio’da gerçekleşmesi gereken bu etkinlik, COVID-19’un son günlerde dünya genelinde etkisini artırması üzerine online olarak düzenlenecek. Etkinlik, Clash of Clans YouTube kanalından canlı olarak takip edilebilecek. Oyunda 6. işçiyi nasıl alacağınızı öğrenmek için Clash of Clans 6. işçi nasıl alınır içeriğimize mutlaka göz atın.

clash of clans dünya şampiyonası 2020 katılacak takımlar
Etkinliğe 8 takım katılacak.

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 Takımları

Clash of Clans Dünya Şampiyonasına katılacak takımlar, iki farklı şekilde belirlendi. Haziran ve Ekim ayında oynanan elemelerin ardından 6 takım dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanırken diğer iki takımlık slot, Clash of Clans Dünya Şampiyonası finallerinde iyi performans gösteren ancak finallere katılamayan takımlar arasında yapılan oylamayla belirlendi. Tüm bu gelişmeler göz önüne alınarak turnuvaya katılacak olan takımların listesi şöyle:

  • ATN.aTTax
  • Vatang
  • Ni Chang Dance
  • X6tence
  • eleVen Original
  • H.T Family

Toplamda 8 takımın mücadele edeceği Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020’de mücadele edecek 6 takım belli oldu. Diğer iki takımın da kısa süre içerisinde belli olması bekleniyor.

clash of clans dünya şampiyonası 2020 ödül havuzu
Etkinlikte birinci olan ekip 300 bin dolarlık ödülün sahibi olacak.

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020 Ödül Dağılımı

Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2020’de birinci olan ekip, 300 bin dolarlık ödülün sahibi olacak. Turnuvayı 2. sırada tamamlayan ekip 150 bin dolarlık ödülü kasasına koymaya hak kazanacakken 3. ve 4. sıralardaki takımlar 70 bin dolarlık ödül kazanacak. Geriye kalan 4 takım ise 35 bin dolarlık ödülün sahibi olacak. Clash of Clans’ın en özel etkinliklerinden biri olan dünya şampiyonasını geçen sene Nova Esports kazanmış ve 250 bin dolarlık ödülün de sahibi olmuştu.

Total
10
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts