Clash of Clans hesabımı nasıl geri alabilirim?

Clash of Clans

Clash of Clans oyuncuları arasında hesabını bağlamayı unutup sonrasında oyunu silip geri yüklediklerinde hesaplarını kaybedebiliyorlar. Clash of Clans’ta hesabınızı kaybetmemek için yapmanız gerekenleri ve eğer kaybettiyseniz nasıl geri alabileceğinize değindik.

Köyümü kaybettim nasıl geri alabilirim?

Öncelikle oyununuzun bir Supercell ID‘ye ya da en azından Game Center veya Google Play‘e kaydedilmiş olduğundan emin olmalısınız.

Clash of Clans hesabım kayboldu
Clash of Clans hesabınızı kaybetmemek için mutlaka sosyal medya ya da Google hesabınıza oyununuzu bağlayın.

Supercell ID kullanmadan bir cihazda birden fazla köy yüklemeye çalışırsanız hesaplarınızı kaybedebilirsiniz. Ama siz birisinin hesabını çalmaya çalışırsanız sizin için hiç iyi olmayabilir ve tespit edilince elinizde var olan hesapları kaybedebilirsiniz.

Supercell ID’ye bağlandım ama köyümü geri alamıyorum

Hesabınızı Supercell ID’ye bağladığınızdan eminseniz ama hangi e-postanızla bağlandığınızdan emin değilseniz,

  • E-postalarınızda arama yapıp Supercell ID’den bahsedilen bir mesaj olup olmadığını kontrol edin. Bu şekilde oyuna kaydolurken hangi e-postayı kullandığınızı bulabilirsiniz.
  • Hangi e-postayla kaydolduğunuzu öğrendikten sonra oyun içinde ayarlara gidip “Bağlantı kesildi”ye dokunun ve giriş yapın.

Supercell ID’ye bağlı olan e-posta adresinize erişiminiz yoksa okumaya devam edin.

Google Play’e bağlandım ama köyümü geri alamıyorum

Cihazınıza doğru Google Play hesabını eklemiş olduğunuza emin olmalısınız. Doğru hesaba bağlandıktan sonra, oyun içinde yer alan ayarlar bölümündeki kırmızı Google Play butonuna dokunun. 1. Seviye köy ve kaybettiğiniz eski köyünüz arasında doğru köyü yüklemenizi isteyen bir ekran açılacaktır. Burada görünen veriyi onaylayın ve köyünüzü seçin. Google hesabınıza erişemiyorsanız Google’ın hesap kurtarma hizmetini denemelisiniz.

Clash of Clans hesap geri alma
Clash of Clans hesabınızı Google hesabınıza ya da Game Center’a kesinlikle bağlayın.

Game Center’a bağlandım ama köyümü geri alamıyorum

Hesabınızı bağladığınız e-posta adresini kullanarak Game Center’a giriş yapmalısınız. Cihaz ayarlarına girerek, Game Center ekranının en altında bulunan, “Game Center için farklı bir Apple Kimliği kullan” kısmından giriş yapabilirsiniz.

Bu işlemden sonra doğru Game Center/apple ID’ye giriş yapılmış olmalıdır. Ardından oyun tarafından köyünüzü yüklemenizi isteyen bir mesaj alacaksınız. Kayıp köyünüzü şu an kullandığınız adresle geri alamıyorsanız girdiğiniz adres doğru olmayabilir. Game Center erişiminizi ya da Apple Kimliğinizi kaybettiyseniz Apple’dan yardım istemelisiniz.

Ne yapmam gerektiğini hala bilmiyorum!

Cihazınızda mevcut olan Köyü kullanarak SSS’in sonunda yer alan “Bu işinize yaradı mı?” sorusuna “HAYIR” ile cevap verin. Ardından şu bilgilerle Supercell ile iletişime geçin:

  • Kullanıcı Adınızın tamamı ve kayıp Köyünüzün Klan Adı (ya da mümkünse oyuncu etiketi)
  • Kaybolan Köyünüzün Belediye Binasının tam seviyesi
  • Kaybolan Köyünüzün tam TP seviyesi
  • Köyünüzü nasıl kaybettiğinizi açıklayın

Güvenlik sebebiyle size ek sorular sorulabilir ve Supercell hesabınızı sadece bir kez kurtarabilir.

Clash of Clans

Total
0
Shares
3 comments
  1. Arkadaşlar ben 1 yıl once hesabımı supercell id e bağladım ancak id e bağladığım gmaili unuttum yardım ve desteğe yazdım ancak hesabım klandan atıldığı için geri alamıyorum hesabım suan kayıp köy durumunda.Hesabımın tüm bilgilerini biliyorum ancak klanda olmadığı icin hesabı bana vermiyolar yardım eder misiniz pls

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts