Clash of Clans Logmas Güncellemesi Detayları

Clash of Clans Logmas güncellemesi oyuna eklendi. Bu güncelleme ile oyuncuları yeni birlikler, yeni bir kuşatma makinesi ve fazlası bekliyor.
Clash of Clans Logmas Güncellemesi
Clash of Clans Logmas güncellemesi, geçtiğimiz saatlerde oyuna eklendi.

Clash of Clans Logmas güncellemesi yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde Supercell tarafından duyurulan ve içerisinde birçok yenilik barındıran Logmas güncellemesi geçtiğimiz saatlerde oyuna eklendi.

Clash of Clans Logmas Güncellemesi

Clash of Clans’ta güncellemeler ve yenilikler devam ediyor. Eski ihtişamından uzak olan oyunda kemik bir kitle kalmış olsa da, Supercell ekibi oyunu olabildiğince güncel ve oynanabilir durumda tutmak için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Clash of Clans Logmas Güncellemesi buz tazısı
Supercell ekibi, Clash of Clans’ı aktif tutmak için güncellemelere devam ediyor.

Bu kapsamda oyuna belirli aralıklarla güncellemeler ve yenilikler getiren Supercell ekibi, bu güncellemelerin ve yeniliklerin son ayağı olan Logmas güncellemesini geçtiğimiz saatlerde oyuna ekledi. İçerisinde yeni süper birlikler, yeni seviyeler ve yeni büyü barındıran Logmas güncellemesiyle oyunda yeni stratejiler meydana gelebilir.

Yeni Kuşatma Makinesi: Tomruk Fırlatıcı

Clash of Clans Logmas güncellemesi ile Tomruk Fırlatıcı adlı yeni bir kuşatma makinesi oyuna eklendi. Clash Royale oynayan oyuncuların aşina olabileceği Tomruk, Clash of Clans’a da eklendi.

Clash of Clans Logmas Güncellemesi tomruk fırlatıcı
Clash Royale’den bildiğimiz Tomruk, farklı bir şekilde Clash of Clans’a eklendi.

Bu yeni kuşatma makinesi, diğer kuşatma makinelerinin gördüğü görevi görecek. Ancak, fırlattığı bir tomruk ile duvarla fazladan hasar vurabilen bu kuşatma makinesi, tomruğu fırlattığı yöndeki her şeye hasar verebiliyor. Fırlattığı tomrukta herhangi bir sayı sınırlaması bulunmayan bu kuşatma makinesi ile saldırı stratejilerinizi değiştirebilirsiniz.

Yeni Süper Birlikler: Süper Büyücü ve Buz Tazısı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz dönemlerde süper birlikler duyurulmuş ve bu bağlamda birçok süper birlik açıklanmıştı. Supercell ekibinin paylaştığı bilgiye göreyse süper birliklerin sayılarının ilerleyen güncellemelerde artacağı belirtilmişti. Bu bilgi doğrultusunda Supercell ekibi, oyuna süper birlikler eklemeye devam ediyor. Son olarak Clash of Clans Logmas güncellemesi ile oyuna Süper Büyücü ve Buz Tazısı süper birlikleri eklendi.

Clash of Clans Logmas Güncellemesi süper büyücü
Clash of Clans Logmas güncellemesi ile iki yeni süper birlik oyuna eklendi.

Süper Büyücü, tıpkı Elektro Ejder’in yaptığı gibi bir hedefe hasar verdiğinde belirli bir aralık içinde bulunan yakın hedeflere de hasar sektirebiliyor. Buz Tazısı ise Lav Tazısının bir üst versiyonu diyebiliriz. Tıpkı Lav Tazısının yaptığı gibi Hava Savunmasına odaklanan Buz Tazısı, Lav Tazısı gibi öldüğünde küçük parçalara ayrılıyor ancak bu küçük parçalar hasar vermeye veya almaya değil, parçalandıkları yeri geçici süreliğine dondurmaya yarıyor. Rakip Hava Savunmasını ve onun yakınındaki savunma binalarını bir süreliğine etkisiz hale getirmek için en iyi tercihlerden birisi olan Buz Tazısı ile hava saldırısı şeklinde yapacağınız saldırıları daha da kolay bir hale getirebilirsiniz.

Yeni Büyü: Görünmezlik Büyüsü

Clash of Clans Logmas güncellemesi ile oyuna yeni bir büyü eklendi. Görünmezlik Büyüsü adındaki bu büyü ile kullandığınız alan içerisindeki askeri birimlerinizi görünmez yapabilirsiniz.

Clash of Clans Logmas Güncellemesi görünmezlik büyüsü
Oyuna farklı bir heyecan katacak Görünmezlik Büyüsü bu güncelleme ile oyuna eklendi.

Ancak, bu noktada bir sürpriz var. Bu sürpriz ise, Görünmezlik Büyüsünü kullandığınız alan içerisindeki rakip savunmaları ve binaları da görünmez olabiliyor. Bu yüzden bu büyüyü kullanırken oldukça dikkatli olmanızda fayda var. Zira yanlış zamanda yanlış yere atılan bir Görünmezlik Büyüsü, sizin adınıza iyi giden savaştaki tüm gidişatı olumsuz yönde değiştirebilir.

Diğer Yenilikler

Yukarıda değindiğimiz yeniliklerin yanı sıra oyunda birkaç değişiklik daha oldu. Oyuna Süper İksir adlı yeni bir iksir eklendi. Süper birliklerin sayısının git gide artmasıyla birlikte, bu birliklere yönelik bir iksirin oyuna eklenmesi şart oldu diyebiliriz. Bunu düşünen Supercell ekibi, bir birliği 3 günlüğüne süper birlik haline getirecek Süper İksir’i oyuna ekledi.

Clash of Clans Logmas Güncellemesi diğer yenilikler
Clash of Clans Logmas güncellemesi ile yeni bir iksir oyuna eklendi.

Bu gelişmenin yanı sıra eskiden tek bir süper birlik aktif edilebilirken bu güncelleme ile birlikte aynı anda iki süper birlik aktif hale getirilebilecek. Yeni seviyelerin de eklendiği bu Logmas güncellemesi ile oyuncular, bir süredir devam eden monotonluktan biraz sıyrılma şansı yakalamış olacak. Yukarıdaki gelişmeler kadar ön plana çıkmayan ancak bilmeniz gerekebilecek diğer değişiklikler ve yenilikler için Clash of Clans Görünmezlik Büyüsü oyuna ekleniyor içeriğimizde bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler