Clash of Clans Ocak 2020 Güncellemesi: Köy koruma süreleri

Clash of Clans Ocak 2020 Güncellemesi

Clash of Clans Ocak 2020 güncellemesi ile karşınızdayız. Bu içeriğimizde, Clash of Clans‘ta meydana gelen bazı değişikliklerden sizleri haberdar edeceğiz. Daha rekabetçi bir oyun ortamı sunmayı amaçlayan bu değişiklikleri takip ederek oyun içindeki performansınızı arttırabilir ve bu konuda diğer oyunculardan bir adım önde olabilirsiniz.

Clash of Clans Ocak 2020 Güncellemesinde Öne Çıkan Detaylar

Clash of Clans Ocak 2020 güncellemesi ile birlikte oyuna kısa süre önce eklenen Yeti ve Kraliyet Şampiyonu‘na küçük bir dengeleme getirildi. Yüksek seviye oyuncular arasındaki karşılaşmalarda uyguluanan Fair Play kurallarında da önemli dengelemeler oldu.

Clash of Clans Ocak 2020 Güncellemesindeki Değişiklikler

  • 18. seviye Top’un canı, Kraliyet Şampiyonu’nun bu binayı tek vuruşta indirmesinden dolayı 1860’dan 1870’e yükseltildi.
  • Yetimitler artık tuzakları tetiklemiyor.
  • Titan liglerindeki köy koruyucu süresi kısaltıldı. Böylelikle Titan 1 liginde 120, Titan 2 liginde 150 ve Titan 3 liginde 180 dakika olan köy koruyucu süresi her birinde 60 dakikaya indirildi.

Ocak güncellemesinin detayları bu kadardı.

clash of clans 12 seviye köy düzeni

Önceki güncellemelerde ne oldu?

Clash of Clans’ın bundan önceki güncellemesiyle birlikte oyunda büyük değişiklikler olmuştu. Belediye binası 13 oyuna eklenmiş, yeni bir şampiyon maceraya katılmış, yeni askeri birimler ortaya çıkmış ve binaların geliştirilebilir yeni seviyeleri olmuştu. Oyunda 12. seviyede bulunanlar ve yapacak bir şey bulamayanlar için yeni bir renk katan bu güncelleme ile birlikte oyuncular tekrar oyuna bağlanmıştı. Ocak 2020 güncellemesinden önce olan ve oyuna büyük değişiklikler getiren güncellemeye ve diğer güncelleme haberlerine Clash of Clans güncelleme sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncellemeler Kadar Önemli: Köy Düzeni Tasarımları

Güncellemelerin yanı sıra onlar kadar önemli olan bir başka konu ise köy tasarımları diyebiliriz. Başta 13. seviye olmak üzere birçok güncel Clash fo Clans köy düzeni sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu rehberlerle birlikte hedeflerinize uygun köy tasarımlarıyla dilediğiniz  tarzda köy tasarımları oluşturabilirsiniz. Ayrıca gelişmenizi hızlandırabilir ve hedeflerinize daha kolay ulaşma şansı elde edebilirsiniz. Clash of Clans’ın yanı sıra Clash Royale ve Brawl Stars gibi diğer Supercell oyunları hakkındaki son gelişmeleri kaçırmamak ve bu oyunlarda birbirinden farklı birçok içeriğe ulaşmak için Mobidictum.com’u takip etmeyi unutmayın. Kupa yolunda herkese bol şans! İyi oyunlar dileriz! 🙂

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler