Clash of Clans Şampiyonası 2020’de koronavirüs şoku yaşanıyor

Dünya genelinde etkisini gösteren koronavirüs, Clash of Clans’ı da etkiledi.
Clash of Clans Şampiyonası 2020
Clash of Clans Şampiyonası 2020 tarihlerinde Koronavirüs nedeniyle değişikliğe gidildi.

Clash of Clans dünyasında koronavirüs şoku yaşanıyor. Tüm dünyada etkisini gösteren ve başta insan hayatı olmak üzere birçok alanda olumsuzluklara yol açan koronavirüsün etkilediği son şeylerden biri Clash of Clans oldu. Virüsün etkisini genişletmesiyle Clash of Clans Şampiyonası 2020 tarihlerinde değişiklik gerçekleşti.

Turnuvanın başlangıç tarihi ertelendi

Clash of Clans tarafından geçtiğimiz saatlerde bir açıklama yayımlandı. Açıklamaya göre ekip, koronavirüs nedeniyle Clash of Clans Şampiyonası 2020 elemelerini erteleme kararı aldı. Güvenliğe dikkat çekilen açıklamada bazı detaylar da açıklandı. Açıklamanın detaylarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Clash of Clans Şampiyonası 2020
Ekip, koronavirüsün dünya geneline yayılması nedeniyle turnuva tarihinde değişiklik kararı aldı.

“Güvenilir ve heyecan verici bir etkinlik yapmak istiyoruz”

Selam Şef! Sana Clash of Clans Şampiyonası 2020 elemelerinin tarihlerine ilişkin bir güncelleme haberi vermek istedik. Dünya genelinde mücadele eden birçok sayıda oyuncuyla birlikte oyuncularımız için güvenilir ve heyecan verici bir etkinlik düzenlemekten emin olmak istiyoruz.

Yeni etkinlik tarihi Mayıs ve Ekim ayları arasında olacak

Yeni etkinliğin mayıs ve ekim ayları arasında yapılması planlanıyor. Bu nedenle, koronavirüse ilişkin uluslararası endişelerden dolayı elemelerin tarihini 2 ay ertelemeye karar verildi. Normal şartlar altında Mart – Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvanın yeni tarihi Mayıs – Ekim arasında olacak. Dünya Şampiyonası Finalleri’nin tarihi onaylandığı gibi sizleri bilgilendireceğiz.

Clash of Clans Şampiyonası 2020
Ekip, güvenilir ve heyecan verici bir etkinlik yapmayı amaçladıklarını belirtti.

Erteleme kararı en doğru seçenek olarak görülüyor

Bizler bu karar nedeniyle pişman olmamıza rağmen, oyuncu güvenliği en önemli önceliğimiz. Bu kararın oyuncularımızın gönül rahatlığını sağlamak ve final yolunun destansı bir yolculuk olmasını sağlama almak için en iyi seçenek olduğunu hissediyoruz. Yeni tarihler hakkında güncellemeler ve daha fazla Clash Şampiyonası haberleri için Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts