Clash of Clans Süper Birlikler açıklanmaya başladı

Clash of Clans’a gelecek yeni süper birlikler belli olmaya başladı.
Clash of Clans Süper Birlikler
Clash of Clans, kısa süre önce duyurduğu yeni süper birlikleri açıklamaya başladı.

Clash of Clans yeni süper birlikler duyurulmaya başlandı! Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız, bahar güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek bu özel güçlere sahip birimler yavaş yavaş belli oluyor. Clash of Clans ekibi, iki gün içerisinde iki süper birliği açıkladı.

Clash of Clans Süper Birlikler nedir?

Clash of Clans Süper birlik yenilikleri olarak duyurduğumuz yeni süper birlikler, normal birliğe göre ekstra özelliklere ve yeniliklere sahip birimlerdir. Oyuna, önümüzdeki güncellemeyle dört tane süper birlik eklenecek. Sonraki güncellemelerde bu sayı daha da artabilir. Bu dört tane süper birliğin ikisi ise az önce de belirttiğimiz gibi açıklandı. Peki bu süper birlikler neler? Gelin hep birlikte inceleyelim.

clash of clans süper birlikler görsel 1
Oyuna eklenecek süper birliklerden biri Süper Barbar oldu.

Süper Barbar

Açıklanan ilk süper birlik, Süper Barbar oldu. Bu Süper Barbarların diğerinden farklı olarak yeni yeteneği olacak. Süper Barbarların öfkesi de rakibin kahramanlarını rahatsız edecek. Daha güçlü, daha sıkı ve daha hızlı olan Süper Barbarlar ile oyundaki belirli seviyelerde saldırı stratejileri değişecek gibi görünüyor. Normalde düşük seviyeli oyuncular haricinde neredeyse hiç tercih edilmeyen Barbar biriminin bu yenilikle ne hale geleceğini hep birlikte göreceğiz.

clash of clans süper birlikler görsel 2
Oyuna eklenecek süper birliklerden bir diğeri ise Gizli Goblin oldu.

Gizli Goblin

Bu yeni süper birlik Gizli Goblin, adından da anlaşıldığı gibi gizlenme yeteneğine sahip olacak. Şöyle ki bu yeni süper birliğimizi ilk kullandığımızda ilk bir kaç saniye rakip hedefler tarafından tespit edilemeyecek. Yani bu süper birliğimizin bir pelerini olacak! Normalde kısa sürede ganimete ihtiyacı olan oyuncuların ilk aklına gelen birim olan ancak bunun haricinde pek bir işlevselliği bulunmayan Goblin’in süper birlik versiyonunun da ne kadar kullanılacağı tartışma konusu olsa da yine düşük seviye oyuncular tarafından tercih edilebilir gibi gözüküyor.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts