Clash of Clans Süper Birlikler belli oldu

clash of clans süper birlikler
Clash of Clans ekibi, gelecek güncelleme ile oyuna eklenecek son iki Süper Birliği açıkladı.

Clash of Clans Süper Birlikler belli oldu. Geliştirici ekip, Clash of Clans Süper Birlik yenilikleri adı altında geçtiğimiz günlerde yeni detayları oyuncular ile paylaştı. O gelişmenin hemen ardından ise Clash of Clans’ta Süper Birlikler açıklanmaya başladı. İlk Süper Birliklerin açıklanmasının ardından ekip, son iki Süper Birliği de açıkladı ve böylelikle gelecek bahar güncellemesiyle oyunda bulunacak tüm Süper Birlikler belli olmuş oldu.

Clash of Clans Süper Birlikler

Bir kez daha özetlemek gerekirse Süper Birlikler, normal birliklerin aksine ekstra güçlere ve yeteneklere sahip birliklerdir. Bu birliklerin oyuna eklenmesinin ardından oyundaki saldırı metası değişebilir. Zira yine geçtiğimiz yazıda açıkladığımız birimler özelinde üst seviye mücadelelerde o birliklerin yine büyük ihtimalle kullanılmayacağından söz etmiştik. Ancak açıklanan son iki Süper Birliklerin özelliklerine bakarsak bu birimler epey etkili olacak gibi. Sizleri daha fazla meraklandırmadan gelin bu birlikler neler hep beraber inceleyelim.

clash of clans süper birlikler
Oyuna eklenecek Süper Dev ile birlikte bu birliğin duvarları aşması daha kolay hale gelecek.

Süper Dev

Dev karakterinin oyunun başında ne kadar çok kullanıldığını biliyoruz. Orta seviyelerden itibaren kullanım sıklığı azalan devi son seviyelerde özellikle hiç göremiyoruz. Ancak Clash of Clans ekibi, yapmış olduğu Süper Dev yeniliği ile bu durumu değiştirebilir. Zira Süper Dev, daha büyük ve daha bakımlı! Artık duvarlara daha yüksek hasar verecek olan Süper Dev’i yüksek seviyedeki duvarlar bile durduramayacak. Daha dayanıklı ve daha güçlü olan bu Süper Dev ile rakibin aşılamaz olarak görülen duvarlarını artık aşmak daha kolay olacak.

clash of clans süper birlikler
Oyuna eklenecek Süper Duvar Yıkıcı ile birlikte bu birlikler artık hedeflerine ulaşamasa bile ardında büyük bir enkaz bırakacak.

Süper Duvar Yıkıcı

Bombanın ta kendisi! Clash of Clans ekibinin açıkladığı dördüncü ve son Süper Birlik, Süper Duvar Yıkıcı oldu. Tek vazifeleri duvarları yıkmak ve birlik arkadaşlarının yolunu açmak bu birliğin süper versiyonuyla önemi de artıyor. Zira normal haliyle bile bazen tek başına duvar yıkmakta zorlanan bu birliğin süper versiyonuyla yüksek seviyedeki duvarlar artık daha kolay aşılacak. Bununla bitmedi! Büyük bombalara sahip Süper Duvar Yıkıcı, artık asıl hedefi olan duvarlara erişemese bile ardında büyük bir enkaz bırakacak. Açıklanan son iki Süper Birliğin ortak noktası duvarları daha kolay aşmak. Clash of Clans ekibi, yaptığı bu değişikliklerle oyuncuların savunma ve saldırı stratejilerinde bazı değişikliklere gitmesini ve böylelikle oyundaki sürekli tekrar eden ve hiç değişmeyen kısır döngü durumunu değiştirmek istemiş olabilir. Bu değişikliklerin nelere yol açacağını hep birlikte göreceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler