Clash of Clans yaz güncellemesi oyuna eklendi!

Clash of Clans yaz güncellemesi oyuna eklendi!
clash of clans yaz güncellemesi
Clash of Clans yaz güncellemesi ile oyuna birçok yenilik eklendi.

Clash of Clans yaz güncellemesi oyuna eklendi. Kısa bir süre önce Supercell ekibi tarafından detayları paylaşılan yaz güncellemesi, bugün itibariyle oyunda aktifleştirildi.

Clash of Clans Yaz Güncellemesi

Oyunda bazı değişiklikler içeren ve genel olarak oyunun akışını biraz değiştirerek oyuna yeni hava katmayı amaçlayan yaz güncellemesi ile oyuncuları güzel değişiklikler bekliyor. Yeni askeri birimler, yükseltilebilir seviyeler ve oyun değişiklikleri barındıran yaz güncellemesiyle önümüzdeki günlerde oyuncuları değişik olaylar bekliyor olacak.

clash of clans yaz güncellemesi detayları
Yaz güncellemesi ile yeni askerlerden yeni yükseltmelere birçok değişiklik meydana geldi.

Uzun zamandır güncelleme olarak sessiz kalan Supercell ekibi, Clash of Clans bahar güncellemesi ile büyük çapta değişiklikler uygulamış ve akabinde bazı denge değişiklikleri haricinde pek fazla değişiklikte bulunmamıştı. Yaz güncellemesi ile oyuncuları tekrardan heyecanlandırmayı başaran ekip şimdi oyunculardan geri bildirim bekliyor.

Yeni Birlik: Kelle Avcısı

clash of clans kelle avcısı
Yaz güncellemesi ile Kelle Avcısı maceraya katıldı.

Clash of Clans yaz güncellemesi detayları Kelle Avcısı ile başlıyor. Kelle Avcısı, oyundaki saldırı stratejilerini değiştirebilecek türden bir birim. Kullanmak için belediye binanızın 12. seviye olması gereken Kelle Avcısı, kara iksir kullanarak üretiliyor. Favori hedefi kahramanlar olan Kelle Avcısı, kahramanlara dört kat fazla hasar veriyor. Duvarların üzerinden atlama ve rakiplerinin saldırı ve hasarlarını yavaşlatma özelliğiyle de Kelle Avcısı epey güçlü gözüküyor. Kelle Avcısını kullanmak için kara kışlanızın son seviyede olması gerekiyor.

Yeni Süper Birlikler: Süper Cadı ve Cehennem Ejderhası

clash of clans yeni süper birlikler
Yaz güncellemesi ile oyuna iki yeni süper birlik eklendi.

Clash of Clans süper birlikler, yeni sayılabilecek gelişmelerden biri.Ordunuzu güçlendirmek için iki yeni süper birlik daha oyuna eklendi. Diğer süper birliklerde olduğu gibi bu yeni birimler de süper birlik binasında geliştirilebilecek. Normal versiyonundan daha güçlü olan bu süper birlikler ile ordunuzu daha da güçlendirme imkanınız bulunuyor. Süper Cadı, normalde küçük iskelet çağıran cadı versiyonundan farklı olarak büyük iskeletler çağırabiliyor. Cehennem Ejderhası ise zamanla artan bir hasarla rakip binaların canlarına okuyabiliyor. Diğer süper birimlere nazaran daha etkili diyebileceğimiz bu süper birimleri mutlaka denemelisiniz.

Yeni Yükseltilebilir Seviyeler

clash of clans kahramanlar
Yaz güncellemesi ile kahramanlara yeni yükseltilebilir seviyeler eklendi.

Clash of Clans yaz güncellemesi ile Top ve Büyücü Kulesi için yeni seviyeler eklendi. Bunun yanında 13. seviye belediye binasında ekstra bir tane daha yaylı tuzak yerleştirebileceksiniz. Ayrıca, ekstra 50 adet duvar 14. seviyeye yükseltilebilecek. Askeri birim olarak ise Okçu, Bebek Ejderha, Golem, Lav Tazı ve bazı kuşatma makinelerinde değişiklikler meydana geldi. Yıldırım büyüsü ve klon büyüsü de değişikliklerden nasibini aldı. Kahraman olarak ise Barbar Kral ve Okçu Kraliçe’de yeni seviye yükseltmeleri getirildi. Bu seviye yükseltmeleri ile Barbar Kral ve Okçu Kraliçe’nin maksimum seviyeleri 75’e ve yetenekleri 15’e yükselmiş oldu.

Oyun Değişiklikleri ve İyileştirmeler

clash of clans yaz güncellemesi değişiklikleri
Yaz güncellemesi ile oyun içerisinde bazı değişiklikler de gerçekleştirildi.

Clash of Clans’ta artık oyunumuzun arka planını değiştirebiliyoruz. Bu değişiklikle farklı türden arka planlar kullanma şansına sahipsiniz. Bunun yanında artık arkadaşlarınızla mücadele atarken istediğiniz orduyu herhangi bir iksir yahut zaman harcamadan kullanabileceksiniz. Böylelikle olası saldırıları denemek için bolca şansınız ve fırsatınız olacak. Özellikle mücadele atmayı seven oyuncular için çok önemli olan bu gelişme, yakın zaman içerisinde tüm oyuncuların mücadele atma alışkanlığı kazanmasını sağlayabilir. Ayrıca belediye binası ile ilgili deneyim güncellemesi ve her iki köyde de gerçekleşen bazı denge değişiklikleri de uygulanmış oldu. Büyük değişiklikler içeren yaz güncellemesiyle ilgili yorum ve düşüncelerinizi Discord kanalından diğer oyuncularla paylaşabilir ve onlarla Clash of Clans hakkında fikir alışverişleri yapabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts