Listelerde Her Zaman Birinci: Clash of Clans

Clash of Clans

clashEn çok kazanan oyunlar listesinde uzun süredir liderliği hiç bir oyuna bırakmayan Clash of Clans bir Supercell yapımı. Ogame ile başlayan ve diğer oyunlarla devam eden web browser üzerinden strateji oyunları artık mobil dünyanın lideri haline geldi. Grafiklerin çok gelişmesinin yanında, yüzlerce ünite ve binaya da gerçek zamanlı hükmedebiliyoruz.

Clash of Clans’a ilk başladığınızda küçük köyünüzü imar etme görevinizi yerine getirmek zorundasınız. Savunma topu, kulesi vb binalarla köyünüzü düşmanlara karşı savunurken, oluşturduğunuz ordu ile goblin köylerine saldırılar düzenliyor ve ganimetler topluyoruz.
Adı üstünde bir klan savaşı olan oyunda, siz de değişik klanlara girebiliyor ve getirilerinden faydalanabiliyorsunuz. İyice geliştikten sonra diğer oyuncuların köylerine de saldırılar düzenleyebiliyor ve onlardan da ganimet toplayabiliyorsunuz.

Uygulama içi satın almalarla köyünüzü güçlendirebilirken, belli bir yaşın altındaki kullanıcıların para harcamasına da ayarlardan sınır getirilebiliyor. Böylece anne-babalar çocuklarına gönül rahatlığıyla Clash of Clans oynatabiliyor.

Clash of Clans mobil oyun piyasasında televizyon reklamlarıyla da yeni bir çağ başlattı. Artan karlarla birlikte mobil oyun yapımcıları artık sadece internette değil, prime time’da televizyonda da reklamlar yayınlıyorlar ve saygınlıklarını her geçen gün artırıyorlar. Bunun öncüsü de yüksek geliri ve tanıtım bütçesiyle Clash of Clans.

Siz de köyünüzün başına geçip, klan arkadaşlarınızla diğer klanları dize getirmek istiyorsanız bir an önce oyunu edinin!

Google Play’den indir! App-Store’dan indir!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler