Clash Royale Elektro Dev Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Oyunun 100. kartı olan Elektro Dev hakkında neler biliyorsunuz?
clash royale elektro dev
Clash Royale’in en yeni kartı olan Elektro Dev hakkında neler biliyorsunuz?

Clash Royale Elektro Dev, geçtiğimiz saatlerde Supercell ekibi tarafından resmen duyuruldu. Supercell’in başarılı kart oyunu Clash Royale’de güncellemeler ve yenilikler tüm hızıyla devam ediyor. Ekip tarafından yapılan son açıklamada, oyuna eklenecek yeni kart Elektro Dev duyuruldu.

Clash Royale Elektro Dev Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Clash Royale’de macera hız kesmeden devam ediyor. Hali hazırda 15. sezonunda bulunan oyunda oyunun aktifliğinin korunması için sürekli güncellemeler ve yenilikler gerçekleşiyor. Oyun ekibinin duyurduğu en son yenilik ise yeni bir kart oldu.

clash royale elektro dev hakkında bilmeniz gerekenler
Clash Royale’in 16. sezonunda oyuna iki yeni kart daha eklenecek.

Bu içeriğimizde, Clash Royale ekibi tarafından açıklanan ve oyunun en yeni kartı konumunda bulunan Elektro Dev’e dair şu ana kadar paylaşılan detaylara değineceğiz. Elektro Dev’in detaylarına geçmeden hemen önce başta 13. arenada olmak üzere çoğu arenada kullanabileceğiniz başarılı kart destelerini öğrenmek için Clash Royale 13. arena için kullanılabilecek desteler içeriğimize göz atabilirsiniz.

clash royale elektro dev nedir
Elektro Dev kartı, Clash Royale’in 100. kartı olma özelliğin taşıyor.

Elektro Dev nedir?

Clash Royale Elektro Dev kartı, oyunun en yeni kartı. Aynı zamanda oyundaki 100. kart olan Elektro Dev’in Clash Royale tarihindeki yerinin şimdiden farklı olacağını söyleyebiliriz. İlginç mekaniklere sahip olan Elektro Dev, normal devden daha zayıf olmasına karşın binaları hedef almasıyla ön plana çıkıyor. Çevresinde bulunan yarıçap içerisinde ona saldıran düşmanlara şimşekle hasar verebilen Elektro Dev, İskelet Ordusu gibi kalabalık birlikleri bu özelliğiyle bir anda yok edebiliyor. Clash Royale’de kendinizi daha üst arenalara taşımak için Clash Royale gelişim rehberi içeriğimize göz atabilirsiniz.

clash royale elektro dev özellikleri
Elektro Dev kartının sahip olduğu özellikler itibariyle oyunun kaderini değiştirmesi beklenmese de oyuna farklı bir hava katabilir.

Elektro Dev’in özellikleri neler?

Clash Royale Elektro Dev kartı, destansı kart özelliğini taşıyor. Hedefi bina olan Elektro Dev’in vuruş hızı ise 2,1 saniye. Bir yakın mesafe birliği olan Elektro Dev’in maliyeti 8 iksir. Yavaş hareket eden Elektro Dev, kendine yakın bir alan içerisindeki birliklere karşı başarılı olsa da uzun menzilli birliklere karşı savunmasız kalıyor. Normal devden daha az can değeri bulunan Elektro Dev, oyunun gidişatını etkileyecek büyük bir kart olmasa bile oyuna ayrı bir hava katabilir.

clash royale elektro dev ne zaman çıkacak
Clash Royale’in 16. sezonu 5 Ekim tarihinde başlayacak.

Elektro Dev oyuna ne zaman eklenecek?

Clash Royale Elektro Dev kartının oyuna 16. sezonda eklenmesi bekleniyor. 5 Ekim’de başlayacak yeni sezonun adı “Shocktober” olacak. Elektro Dev’in yanı sıra yeni sezonla birlikte oyuna yeni bir kart daha eklenecek. Ancak bu kartın detayları henüz açıklanmadı. Yeni kartlar dışında yeni kule görünümleri, ifadeler ve daha fazlası da yeni sezonla birlikte oyunculara sunulacak. Yeni bir Pass Royale’in de oyuna ekleneceği yeni sezonda bazı kartlara dengelemeler uygulanacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts