Clash Royale: Fantasy Royale nasıl oynanır?

Clash Royale’de Fantasy Royale başlıyor! Rüya takımınızı oluşturun binlerce altın kazanma şansını kaçırmayın!
Clash Royale Fantasy Royale
Clash Royale’de Fantasy Royale başlıyor!

Clash Royale, Fantasy Royale ile ödül dağıtmaya devam ediyor. Clash Royale oyuncuları Fantasy Royale’de 100.000 altına kadar ödül kazanabilirler.

Fantasy Royale başlıyor!

Clash Royale Ligi (CRL) Dünya Finalleri 2020’nin 4 Aralık’ta başlayacak olması ile Fantasy Royale de geri döndü. Bu sezon en yüksek puana sahip olan oyuncular Fantasy Royale oynayarak 100.000 altın kazanacak. Fantasy Royale’e katılan her oyuncu ayrıca ücretsiz bir ifade de kazanacak.

Clash Royale Ligi Dünya Finalleri 2020
Clash Royale Ligi Dünya Finalleri 2020

Bu ödülleri kazanabilmek için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

  • Clash Royale haber menüsünün espor sekmesine giderek Fantasy Royale’i açın.
  • 2020 Clash Royale Ligi Dünya Finalleri’nde yarışan sekiz takımın kadrolarının da bulunduğu bir pencere karşınıza gelecek.
  • Yarışmacılar bu takımların içinden herhangi bir dört oyuncuyu seçecek.
  • Seçmeniz gereken dört oyuncu tamamlandıktan sonra onaylayarak fantezi takımınızı oluşturabilirsiniz.
  • Fantezi takımınızı 4 Aralık 22:00’a kadar yani Dünya Finalleri yayını başlayana kadar oluşturmanız gerekiyor. Eğer zaten oluşturduysanız o tarihe kadar takımlarınızı diğer oyuncular ile takas da edebilirsiniz.

Oluşturduğunuz takım içerisindeki herhangi bir Clash Royale oyuncusu taç giydiğinde siz de bir taç ile ödüllendirileceksiniz. Sezonun sonunda en çok taç kazanan oyuncular da ödüllerini kazanacak.

Fantasy Royale ÖdülleriClash Royale Emote

Clash Royle Ligi Dünya Finalleri 2020, 4 ve 5 Aralık’ta oynanacak. 380.000$’lık ödül havuzundan pay almak için sekiz takım yarışacak. Clash Royale’de Fantasy Royale nasıl oynanır merak ediyorsanız hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz. Fantasy Royale’de sıralamaya girecek olan oyuncuların kazanacağı ödüller hemen aşağıda yer alıyor:

  • En yüksek puan: 100.000 altın
  • 2-5. sıradaki oyuncular: 25.000 altın
  • 6-10. sıralamalardaki oyuncular: 10.000 altın

En yüksek puanı alan binlerde oyuncu olabilir. Bu oyuncuların her biri istisnasız 100.000 altın alacaklar. Bu durum diğerleri için de geçerli, en yüksek puanları toplayan kaç oyuncu bulunuyorsa her biri ödül havuzunda belirtilen ödüle sahip olacak. Ayrıca Fantezi takımı oluşturan tüm oyuncular da ücretsiz bir ifade kazanacak.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts