Clash Royale Hızlı Kupa Kasma Desteleri

Clash Royale’de rahat ve kolay kupa kasmak istiyorsanız bu iki desteyi mutlaka deneyin!
Clash Royale kolay kupa kasma
Clash Royale’de Hızlı Kupa Kasmayı Sağlayan 2 Önemli Deste

Clash Royale hızlı kupa kasma desteleri sayesinde hızlıca yüksek kupalara ulaşabilirsiniz.

Clash Royale Hızlı Kupa Kasmak İçin Deste Önerileri

Clash Royale’de hızlı bir şekilde kupa kasmak istiyorsanız bu 2 desteyi kesinlikle denemelisiniz. Destenizi oluştururken her zaman dengeyi ön planda tutmalısınız. Sadece yüksek hasar vuruyor diye yüksek iksir tüketen kartları destenize eklerseniz bir kartı oynadığınızda diğer hamlenizi yapabilmek için iksirin dolması için gerektiğinden fazla bekleyeceksiniz. Böylece rakibinize karşı büyük ölçüde geri düşeceksiniz.

Clash Royale

Kıvılcım Destesi

Clash Royale hızlı kupa kasma desteleri arasında şu anda en çok kullanılan destelerden birisi Kıvılcım destesi. Bu deste hem saldırı bölümünde hem de savunma bölümünde çok iş görüyor. Bu desteyi oynamak oldukça eğlenceli, çünkü kıvılcımın bir kuleye enerji doldurup hasar rakibiniz açısından fazlasıyla sinir bozucu olduğu gibi kendimiz için bir o kadar eğlenceli olacaktır. Oyuna yakın zamanda gelen Goblin Kafesi, bu desteye konulduktan sonra oldukça iş yapar hale geldi.

Bu deste ile asıl amaç, rakip kuleyi almak ve üç taç zaferini kazanmak. Burada ilk olarak Dev Goblini önden salıyorsunuz ve arkasına bir kıvılcım bırakmanız yeterli oluyor. Bu kombo rakibe fazlasıyla hasar verecek. Bu komboyu desteklemek adına destenizde bulunan büyüleri kullanabilirsiniz.

Clash Royale
Clash Royale – Elit Barbarlar Destesi

Elit Barbarlar Destesi

Bu deste de genellikle işinizde yarayacak olan kart Elit Barbarlar olacak. Dev Goblin, Kıvılcım ve Elit Barbarlar ile birlikte karşı rakibe çok büyük bir saldırı yapabilir ve anında taç alabilirsiniz. Bu desteyi kullanırken temel amacınız, fırsat elde ettiğinizde savunma yapıp ardından güçlü bir saldırı yapmaktır.

Kıvılcım ile savunma yaparken karşı tarafın yaptığı kartların hasar takasını almak adına, Kıvılcımın arkasından İyileştirici Ruhu kullanın ki kıvılcım hasar görürken ruh patladığında iyileştirebilsin. Dev Goblini, ünitelerinizin geri kalanında karşıdan gelen hasarı depolamak adına kullanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts