Clash Royale Klan Savaşları 2 Çıkış Tarihi

Clash Royale’de Klan Savaşları 2 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?
Clash Royale Klan Savaşları 2
Clash Royale – Klan Savaşları 2

Clash Royale oyuncuları çok yakında Klan Savaşları 2 güncellemesi ile Klan Savaşları’nın ikinci versiyonunu deneyimleyebilecekler.

Clash Royale: Klan Savaşları 2 güncellemesi ne zaman çıkacak?

Clash Royale’in son YouTube videosunda Supercell topluluk yöneticisi Drew Haycock, Klan Savaşları 2 ile ilgili bazı soruları yanıtladı. Supercell, videonun sabitlenmiş yorumunda güncellemenin yayınlanma tarihini açıkladı. Klan Savaşları 2, 31 Ağustos’ta geliyor!

Clash Royale klan savaşları 2
Klan Savaşları 2, 31 Ağustos’ta yayınlanacak.

Klan Savaşları 2, bir öncekinin tamamen yenilenmiş bir versiyonu olacak. Bunda oyuncular klan üyeleri ile bir teknede nehirde yelken açacak ve diğer klanlarla rekabet edecek. Nehir boyunca klan üyeleri dağıtılan ödüllerden eşit miktarda alarak savaşa devam edecekler.

Oyuncular nehrin aşağısında dört görevle karşılaşabilecekler. Bu görevler: bire bir savaşlar, düellolar, tekne savaşları ve tersane ile alakalı. Klan üyelerinin de bu görevleri tamamlayabilmeleri için 32 benzersiz kart içinden savaş destelerini oluşturmaları gerekiyor.

Tekne Savaşları, oyuna gelen ilk oyuncu-çevre modu. Bu modda oyuncular diğer klan teknelerine saldırabilirler. Saldırıya uğrayan tekneler, onarım için tersaneye gitmek zorunda kalacak ve nehirdeki ilerlemeleri gemi onarılana kadar duracak. Güncelleme ile birlikte Clash of Clans’ta bulunan ticaret gibi özellikler de Clash Royale’e eklenecek. Bu özellik sayesinde oyuncular nehirde birbirleriyle kart takas edebilecekler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts