Clash Royale Kolay Arena Atlama Desteleri

Clash Royale, Supercell’in çıkarmış olduğu tüm dünyada çokça oynanan popüler mobil oyunlardan biridir. Bu yazımızda Clash Royale de rahatlıkla arena atlayabileceğiniz 2 desteyi sizlere göstereceğiz.
Clash Royale kolay arena
Clash Royale oyununda rahatlıkla arena atlayabileceğiniz desteler.

Clash Royale kolay arena yükselmek çoğu oyuncunun isteği ancak çaba göstermeden bunun olması da bir nevi imkansız. Kolay arena yükselebileceğiniz desteler sayesinde hızlıca yüksek arenalara çıkabilirsiniz.

Clash Royale Kolay Arena Yükselme Desteleri

Çoğumuzun en büyük sorunu kendisine göre deste bulamamak. Yeni başlayanlar bu konuyu daha dert etmelerine gerek yok çünkü Düşük arenalarda deste tercihleri yüksek arenalardaki kadar önemli olmasa bile işi sıkı tutmak isteyenleriniz mutlaka olacak.

Clash Royale
Clash Royale Kraliyet Devi destesi.

Kraliyet Devi Destesi

Destede goblin kafesi ve kraliyet paketi de dahil olmak üzere birçok yeni gelen kartları bu desteyle birlikte yeniledik. Bu desteyi oynamak biraz zor olabilir ama alışınca rahatlıkla arena seviyenizi yükseltebilirsiniz. Genellikle savunmada bu deste çok iyi iş yapabilir ve rakibe karşı Kraliyet Devi ile baskı uygulanarak ilk kulesini alabilirsiniz.

Kraliyet devini maç boyunca agresif bir şekilde kullanmanız gerekiyor, eğer rakip bir tank kartıyla oynarsa, Kraliyet Devi ile karşı yoldan baskı yapmalısınız.

Clash Royale
Clash Royale Domuz Binici Destesi

Domuz Binici Destesi

Bu destede genellikle rakibe baskı yapmak için Domuz Binicisini kullanacaksınız. Domuz biniciyi attıktan sonra arkasından elektro ejderhayı attığınızda rakibe kolay bir şekilde hasar bırakabilirsiniz.

Bomba Kulesi, Kraliyet Domuzları ve İksir Golemi karşısında harika çalışan bir savunma birimi. Ayrıca Kasırga kullanırsanız büyük bir avantaja da sahip olabilirsiniz, çünkü birimleri kasırga ile ortaya çekip savunmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu destenin kazanma koşulu Domuz Binicisi olacak. Başarılı bir savunmadan sonra domuz binici ile rakibi itmeye çalışın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts