Clash Royale Popüler Olan Desteler

Clash Royale’de e-spor oyuncularının hazırlamış olduğu desteleri kullanarak hem kupanızı hemde arena seviyenizi kolaylıkla arttırabilirsiniz.
Clash Royale popüler desteler
Clash Royale Popüler Desteler

Clash Royale popüler desteler ile hızlı bir şekilde oyunları kazanabilirsiniz. E-spor oyuncularının hazırlamış olduğu Clash Royale desteler bir anda en popüler desteler arasına giriyor. Bu desteleri kullanarak hem kupanızı hemde arena seviyenizi kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Clash Royale Popüler Desteler

Clash Royale’de çoğu oyuncunun en büyük derdi, kendisine göre deste bulamamak. Bu popüler desteleri deneyip belki de aradığınız desteyi bulabilir ve rahatlıkla gelişebilirsiniz.

Clash Royale Popüler Desteler
Mega P.E.K.K.A destesi

Mega PEKKA Destesi

Popüler desteler arasında iki tane PEKKA destesi bulunuyor. Bu desteyi kullanırken rakibiniz Domuz Binici destesi veya Kraliyet Devi destesi ile karşınıza çıktıysa, rakibiniz destesi karşısında çok güçlü olacak ve yüksek ihtimalle maçı kazanacaksınız.

Bu deste ile oynarken Mega PEKKA’yı kulenin arka tarafında yerleştirin ve gitmesini bekleyin. PEKKA ilerlerken rakibiniz onu durdurmak için farklı kartlar kullanacak. O anda mini PEKKA’yı boşta olan köprüye salarsanız rakibiniz sizi durdurmak için kart çıkarana kadar karşı kuleye çok fazla hasar verebileceksiniz. Eğer rakibinizin az iksir tüketen bir destesi varsa iksir konusunda sağlam bir strateji yaparak rakibinizi savunmaya zorlayıp agresif oynamalısınız. Köprüye atılan kartların hasarını üstüne çekebilecek bir kart bırakın ve onun arkasına Büyülü Okçuyu bırakıp rakibinizi çok seri bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Mümkün olduğunca büyüleri de kullanmaya çalışın.

Clash Royale
Clash Royale’de küreseli zorlayan destelerden biri.

1 Numaralı Clash Royale Destesi

Bu deste şu an globelde birinciliği zorluyor. Bu destede yer alan Silahşör ve Gece Cadısını, Mezarlık kartıyla birlikte rakibinize sağlam baskı kurabilirsiniz. Savunma yaparken ise, kulelerinize yardım etmek amaçlı Kara Prensi ve Silahşör kullanırken, rakibinizin üstüne gelen birlikleri Goblin Kafesi ile üstüne çekip dikkatlerini dağıtabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts