Clash Royale Sezon 12 Güncelleme Detayları

Supercell, geçtiğimiz günlerde Clash Royale 12. Sezon güncellemesini duyurdu. Gelecek olan bu güncelleme içerisinde denge değişiklikleri, yeni kart, yeni Pass Royale ve yeni bir tema ile karşımıza çıkacaklar.
Clash Royale
Clash Royale 12. Sezon Güncelleme Detayları

Clash Royale sezon 12 güncelleme detayları duyuruldu. Gelecek olan bu güncelleme içerisinde denge değişiklikleri, yeni kart, yeni Pass Royale ve yeni bir tema ile karşımıza çıkacaklar. Muhtemelen 12. Sezon oyuna 5 Hazirandan itibaren oyuncuların karşısına sunulacak.

Clash Royale Sezon 12 Güncellemesi

Clash Royale, Ejderhaların Zamanı adlı temayı 1 Haziran gününde bitirip, Prens’in Rüyası adlı bir temayla oyuncuların karşısına çıkarılacak. Supercell’in dün gece yaptığı açıklamada, bu sezon Skeleton Dragons kartı, yeni bir arena, Pass Royale ve Prens kartı için bir buff tanıtılacak.

Clash Royale
Clash Royale sezon 12 güncellemesi muhtemelen 5 Haziranda oyuncuların karşısına çıkarılacak.

11. sezonda Efsanevi seviyeye ulaşan oyuncular, önümüzdeki sezonda yeni bulutlu bir arenaya yerleştirilecek. Efsanevi seviyede olan oyuncular Pass Royale, yeni kule teması ve özel bir ifade ile ödüllendirecek. Oyuna gelecek olan diğer iki ifadeyi de mağazadan satın alabilirsiniz veya bir meydan okuma tamamlayarak kazanabilirsiniz.

Clash Royale Skeleton Dragons
Oyuna 12. Sezondan itibaren Skeleton Dragons adında yeni bir kart ekleniyor.

Skeleton Dragons kartı

Skeleton Dragons kartı, 5 Haziran’da 12. sezonun piyasaya sürülmesinden hemen sonra oyuna getirilecek. Oyuncular, Domuz Dağı arenasına ulaştığında bu kartı çıkartabilme fırsatını yaklayabilecekler.

Bu kartın özelliği ise, bir bölgeye havadan hasar veren iki ejderha gönderilecek. Menzili Bebek Ejderha kartına eşittir, ancak isabet hızı 0,2 saniye daha yüksektir. Yani Bebek Ejderha ile ortak durumlar taşıdığını söyleyebiliriz. Kartın enderliği sıradan olacağı söyleniyor. Bununla birlikte, Bebek Ejderha’dan daha kırılgandır.

Clash Royale Denge Değişiklikleri
Clash Royale Sezon 12 Denge Değişiklikleri

Denge Değişiklikleri

Denge değişiklikleri de gelecek ay yeni bir meta ile birlikte yayınlayacak. Prens kartının, vuruş hasarı arttırılarak tekrardan metaya geri dönebilir. Ayrıca bina kartları 11. sezondan sonra bir kez daha bufflanacak. Özellikle Bomba Kulesi’nin ömrü yüzde 29 azaltılacak.

Supercell, Kraliyet Paketi kartının üstünde denge değişiklikleri yapacak ve hasarını yüzde 10 düşürecek. En çok değişime neden olan Deprem kartı, 11. sezonda önemli bir yer tuttu ancak 12. sezonda itibaren, bir kaç değişiklikler ile artık düşmanlarını yavaşlatacak ve birliklere bir miktar hasar verecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts