Clash Royale Sezon 13 Güncelleme Detayları

Clash Royale Sezon 13 güncellemesi geçtiğimiz günlerde geldi! Bu güncelleme içerisinde birçok denge değişiklikleri ve özellikler karşımızda.
Clash Royale Sezon 13 Güncelleme Detayları
Clash Royale oyununu sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Clash Royale sezon 13 güncellemesi sonunda karşımıza çıktı. Bu güncelleme içerisinde denge değişiklikleri, yeni kart, yeni Pass Royale ve yeni bir tema bizlerle! Bu sezon da daha bizi birçok yeni özellik ve yeni oyun modları bekliyor olacak. Supercell şimdilik sadece bu detayları açıklıyor.

Clash Royale Sezon 13 Güncellemesi

Clash Royale, Prens’in Rüyası adlı temayı 5 Temmuz’da bitirip, yeni gelmiş olan yaz temasını oyuncuların karşısına çıkardı. Supercell’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, bu sezon oyuna yeni bir yaz temalı arena, ifadeler, kule kostümü ve yeni oyun modlarını tanıttı.

Clash Royale Sezon 13 Emote
Clash Royale Sezon 13 İfadeleri.

Yeni oyun modlarının isimleri ise “The Floor is Healing” ve “Giant Stop!” olarak adlandırıldı. Birlikler ve kuleler ilk modda otomatik olarak iyileşebilecek bir güce sahip olacak. Oyuncular ikinci oyun modunda ise, oyunı kazanmak için güçlendirilmiş bir Dev Kart kullanabilecekler.

Clash Royale Sezon 13 Özellikleri
Clash Royale’in Sezon 13 güncellemesi ile oyuna birçok özellik getirildi.

Buz Büyücü ise bu sezon için öne çıkarılan kartlardan biri. Tüm sezon boyunca her oyuncu bu kartı kral seviyesine yükseltebilecek. Ayrıca, önümüzdeki üç gün boyunca mevcut olacak ve ücretsiz bir girişe sahip olan “Çekilişli Buz Büyücüsü Mücadelesi” de yer alıyor. “Beach Battle” olarak adlandırılan sezon yaklaşık bir ay sürecek ve tam 28 gün içerisinde sona erecek. “Klan Savaşları 2” ise sezon sonunda oyuna katılacak, ancak resmi çıkış tarihi henüz belirlenmedi. “Klan Savaşları 2” daha detaylı incelemek istiyorsanız sizler için hazırladığımız yazıya bakabilirsiniz.

Clash Royale Sezon 13
Clash Royale’in 13. sezon sonlarında bizleri büyük bir sürpriz bekliyor.

Denge Değişiklikleri

Clash Royale 13. sezon için denge değişikliklerinin ana odağı, havai fişek ve iskelet ejderhaları oldu. Ayırca Balıkçı ve Şok Birliği kartlarının özelliklerinde ise değişiklikliğe gidildi.

Balıkçı

  • Çapa Şarj Hızı: 1.5 saniye – 1.3 saniye (yüzde 13 azaldı)
  • İsabet Hızı: 1,5 saniye ila 1,3 saniye (yüzde 13 azaldı)
  • DPS: 105 ila 123 (yüzde 15 artırıldı)

Şok Birliği

  • Hasar: 84-96 (yüzde 14 artırıldı)
  • İsabet Hızı: 2 saniye – 2,1 saniye (yüzde beş azaldı)
  • DPS: 42-46 (yüzde dokuz artırıldı)

İskelet Ejderhaları

  • Hasar: 142 ila 133 (yüzde altı azaldı)

Havai Fişekçi

  • Geri İtme Mesafesi: 2,0 – 1,5 (yüzde 25 azaldı)

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts