Clash Royale Sezon 16 ne zaman bitecek?

Clash Royale, Shocktober adını verdiği Sezon 16 şu anda devam ediyor. 5 Ekim’de başlayan 16. sezon ne zaman bitecek?
Clash Royale Sezon 16 Shocktober
Clash Royale Sezon 16 Shocktober

Clash Royale, Shocktober adını verdiği Sezon 16 şu anda devam ediyor. 5 Ekim’de başlayan 16. sezon, oyuna iki yeni kart getirdi. Bu kartlar sırasıyla: Electro Giant ve Electro Spirit oldu.

Clash Royale Sezon 16 ne zaman bitecek?

Clash Royale’in 16. sezonu yaklaşık olarak bir ay boyunca devam edecek. Oyun içi geri sayımı göz önüne alırsak Shocktober sezonu 2 Kasım’da sona erecek. Oyuncular gelecek olan 17. sezon için bu sezonda olduğu gibi yeni bir içerik güncellemesi ile başlamasını bekleyebilir. Gelecek olan yeni sezondan en iyi şekilde yararlanmak için de 2 Kasım’a kadar Royale Pass’te bulunan 35 aşamanın tümünü tamamlamalısınız.

Clash Royale Sezon 16
Clash Royale Sezon 16

Clash Royale Sezon 16 Ana Teması

Oyuna 16. sezon ile birlikte eklenen Electro Giant, oyuna ilginç bir mekanik ekliyor. Electro Giant sadece binalara odaklansa da hasar gördüğü zaman etrafında küçük bir yarıçapta bulunan düşman birliklerine şimşek atacak. Electro Spirit ise düşmanların üzerine atlar ve kısa bir süre için dokuz düşmanı sersemletebilir. Spirit, sersemletmenin yanında bir miktar hasar da verecek. Bunun yanı sıra oyuncular, Royale Pass’in 35 kademesini de tamamlayarak 40 bin altının yanı sıra efsanevi bir sandık ve birçok yeni ödül kazanabilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts