Clash Royale Sezon 20 ne zaman başlayacak?

Clash Royale’in 20. sezonunun ne zaman başlayacağını biliyor musunuz?
clash royale sezon 20
Clash Royale Sezon 20 ne zaman başlayacak?

Clash Royale Sezon 20 için geri sayım sürüyor. Stay Cool adlı 19. sezonunda bulunan oyunda 20. sezon heyecanı başlamış durumda çünkü oyuncuların daha fazla taç kazanmaları, ilerlemelerini kaybetmemeleri ve yeni sezona temiz bir başlangıç yapmaları için sadece birkaç günleri kaldı.

Clash Royale Sezon 20

Clash Royale’de macera tüm hızı ile devam ediyor. Supercell’in başarılı oyunlarından biri olan Clash Royale, her ne kadar oyuncu kitlesi bakımından diğer oyunlardan geri kalsa da azımsanamayacak sayıda oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Supercell ekibi, oyunun mevcut kitlesini korumak ve daha fazla oyuncuya ev sahipliği yapmak için çalışmalarını sürdürüyor.

clash royale sezon 20 ne zaman başlayacak
Clash Royale Sezon 20’de büyük dengeleme değişikliklerinin gerçekleşmesi beklenmiyor.

Clash Royale’in her bir yeni sezonu ile oyuncular, oyun içerisinde bazı değişiklikler ile karşılaşıyor. 20. sezonunda oyuncuları hangi ödüllerin ve hangi yeniliklerin beklediği henüz açıklanmasa da oyuncuları büyük heyecan sarmış durumda çünkü Supercell ekibi, bu bağlamda oyuncuları çoğu zaman memnun etmeyi başarıyor. Peki, Clash Royale Sezon 20 ne zaman başlayacak?

Clash Royale Sezon 20 Başlangıç Tarihi

Clash Royale’de her bir sezon, ortalama bir ay civarında sürüyor. Buna bağlı olarak Stay Cool adlı 19. sezonun tamamlanmasının hemen ardından başlayacak olan Clash Royale Sezon 20’nin 1 Şubat tarihinde başlaması bekleniyor.

Clash Royale’in yeni sezonunda da çeşitli ödüller kazanmak için 35 kademeye sahip bir savaş geçidi olacak. Oyuncular, bu kademeleri geçtikçe daha fazla ödüle sahip olabilecek. Clash Royale Sezon 20 ile birlikte oyundaki mevcut metanın değiştirilmesi beklenmiyor çünkü Supercell’in geçtiğimiz dönemde yayımladığı takvimde paylaşılan bilgilere göre yapılacak olan dengelemeler zamana yayılmıştı. Supercell’in yayımladığı takvime göre en yakın zaman içerisinde yapılması planlanan dengeleme değişikliğinin Mayıs ayında yayımlanacak sezon ile birlikte oyuna eklenmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts