Clash Royale Spell Cycle Destesi

Clash Royale Spell Cycle destesi ile sabırlı ve sakin bir şekilde oynayarak maçlarınızı kolaylıkla kazanabilirsiniz. Bu deste çok işinize yarayacak.
Clash Royale
Clash Royale Spell Cycle Destesi

Clash Royale‘de TimTim tarafından ilk 100 arasında kullanılmış bir desteyi paylaşacağız. Clash Royale Spell Cycle destesi ile sabırlı ve sakin bir şekilde oynayarak maçlarınızı kolaylıkla kazanabilirsiniz. Bu deste çok işinize yarayacak.

Clash Royale Büyü Döngüsü Destesi ile Kazanma Taktikleri

Clash Royale oyunundaki Spell Cycle destesi içinde en dikkat çekici şey savunma birimlerinin bu deste içinde olabildiğince sağlam olması. Ayrıca bu destedeki dört birlik, oyundaki en güçlü askerler arasında bulunuyor. Büyü döngüsü oyununuzu geliştirmenize yardımcı olabilir, çünkü size sabırlı olmayı ve büyülerinizi kullanarak maksimum değer almanızı öğretecektir. Örneğin, gece cadılarına karşı aydınlatma veya fırınlara ve diğer binalara karşı deprem kullanarak, büyü desteklerinizle kule hasarı alırken, kilit destek kartlarını çıkarabilirsiniz. Kıvılcım, cehennem ejderhası, savaş koçu, koç binicisi gibi birimleri sıfırlayabilen ewiz, zap ve aydınlatmalarınız olacak.

Clash Royale Büyü döngüsü destesi

Deste İstatistikleri

Clash Royale Büyü döngüsü destesi
Deste İstatistikleri

Kart Rehberleri

Clash Royale Spell Cycle

Elektro Büyücü

Ewiz, arena yeteneğine benzersiz olan sağlam bir savunma birimidir ve rakiplerinizin destesine karşı sizlere daha fazla çok yönlülük sağlar. Onu diğer savunma birimlerinizi desteklemek için kullanabilirsiniz, sersemletmesi ile köprüdeki savaşı kazanmanıza ve küçük bir karşı atağa çıkma fırsatı yakalamanıza yardımcı olabilir.

Clash Royale Spell Cycle

Barbarlar

Barbarlar, tanka yardımcı olmak için defansif olarak kullanılabilir. Rakibin tanklarını hızlıca düşürüp domuz binicisini sahaya sürmeden önce büyük avantaj sağlar. Ayrıca kıvılcım, mega şövalye gibi kartlarınızı kullanmadan önce rakibin hasar birimlerini çevrelemek için de kullanabilirsiniz.

Erken Aşama Oyun Planı

Clash Royale’de bu destede çok az oyun tek iksir zamanında sona erecektir, çünkü bu desteyle ana amacınız yavaş yavaş amacınıza ulaşmak olacak. Tek iksir zamanı boyunca savunmada her zaman pozitif iksirde olmalısınız. Kendinizi geriye düşürmemelisiniz.

Geç Aşama Oyun Planı

Çift iksire girdikten sonra, daha büyük büyülerinizi biraz daha agresif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kuleleriniz 1100 HP civarı olduğunda büyü döngüsü zamanında olacaksınız. Küçük büyülerle her zaman kendinize yol açmayı unutmayın. Bu deste ile herkese bol şanslar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts