Clash Royale yeni güncellemesini açıkladı!

Supercell yaptığı açıklama ile Ağustos ayında oyuna yeni bir güncelleme getireceklerini söyledi. Bu güncellemede klan savaşları artık komple değişiyor.
Clash Royale Klan Savaşları
Clash Royale Ağustos ayında büyük bir güncelleme ile karşımıza çıkacak.

Supercell geçtiğimiz günler yaptığı açıklama ile oyuna ağustos ayında yeni bir güncelleme getireceklerini duyurdu. Bu güncelleme de ise şu an klan savaşları temasını komple değiştirip yeni klan savaşları yaratacaklarını duyurdular. İsmini ise “Clash Royale Klan Savaşları 2” yapacaklarını söylediler. Gelin hep birlikte tüm detayları inceleyelim. Ayrıca Sezon 11’in tüm detaylarını öğrenmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız “Clash Royale Sezon 11 Güncellemesi” yazımıza bakabilirsiniz.

Clash Royale Klan Savaşları 2

TV Royale’in son bölümünde açıklanan bu güncelleme oyuncular arasında gündeme oturdu. Supercell’deki topluluk yöneticisi Draw Haycock, klan savaşları güncellemesinin hala devam eden bir çalışmada olduğunu söyledi. Bu güncellemenin Ağustos 2020’de geleceğini söyledi.

Clash Royale Klan Savaşları 2
Clash Royale Klan Savaşları artık eskisi gibi olmayacak. Hepimizi yeni formatlar bekliyor.

Klan Savaşları İki, Klan Savaşlarının tamamen yenilenmiş bir versiyonu. Bunda oyuncular klan üyeleriyle birlikte bir teknede nehirden aşağı inecek ve diğer klanlarla yarışacaklar. Nehir boyunca, klan üyeleri üyeler arasında eşit olarak dağıtılacak ödüller için savaşabilirler. Ayrıca, bu büyük güncellemeyle birlikte iki yeni mod gelecek. Buna Düello ve Tekne Savaşları dahil. Düello hakkında çok fazla bilgi açıklanmamış olsa da, Supercell oyun tasarımcısı Seth Allison, oyuncuların ustalaşmak için birkaç desteğe ihtiyacı olacağını söyledi.

Önceden belirlenmiş bir desteden seçim yapmak yerine, klan savaşlarında kendi kartlarınızı kullanarak dört adede kadar deste oluşturmak mümkün olacak. Geliştiricilere göre, oyuncular sadece birine bağlanmak yerine başarılı olmak için farklı destelerle oynayabilecekler.

Clash Royale Klan Savaşları Değişiyor
Klan savaşları artık yepyeni bir hale bürünüyor.

Yeni gelecek olan sistem ile her seviyedeki oyuncuların artık yeni klan savaşlarında savaşabilecekler. Çoğu klan hala seviyelerine göre oyuncu bulabilse de, alt yapısı sağlam olmayan klanlar için bu büyük bir zorluk oluyor. Supercell ayrıca klan savaşları iki’de özellikle altın ödüller olmak üzere daha fazla ödül olacağını söyledi. Düşük seviyeli oyuncular bile bu klan ödüllerine katkıda bulunabilecek ve alabilecekler. Klan Savaşları için de yeni bir kullanıcı arayüzü tanıtılacak. Etkinliği çalışması hala devam ediyor ve Ağustos ayında bir değişiklik olmazsa yayınlayacaklarını dile getirdiler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts