Mega Şövalye Deste Önerileri ve İstatistikler

mega şövalye desteleri

Mega Şövalye hakkında ne biliyoruz? Clash Royale oyuncuları için Mega Şövalye apayrı bir yerde! Peki bu kartın özellikleri neler ve Mega Şövalye Desteleri nasıl oluşturulur?Arena’nın en güçlü kartlarından olan bu kart oyuna eklendiği günden itibaren oyuncuların vazgeçilmezlerinden olmuş durumda.

Mega Şövalye Hakkında Ne Biliyoruz?

Öncelikle bu kartın özelliklerine bir bakalım. 9. seviyede 3300 canı bulunan bu kart, 222 alan hasarı veriyor. Saniye başına 130 hasar vuran kartımız, hızlı hasar konusunda da 444 hasara sahip. deckshop’ta verilen bilgilere göre kartın özellikleri şöyle:

mega şövalye Hasar 3300
mega şövalye Hasar 222
mega şövalye Vuruş hızı 1.7
mega şövalye Hız Orta
Seviye bazlı veriler ise şöyle diyor:
Seviye Hasar Hasar
 9 3300 222
10 3630 244
11 3993 268
12 4389 295
13 4818 324
14 (Aynalanabilir) 5280 355

Mega Şövalye Desteleri Nasıl Yapılmalı?

Clash Royale’de deste oluştururken öncelikle o desteği hangi amaç için yaptığınıza bir göz atmanız gerekiyor. Eğer basamak kasmak için yapacaksanız ayrı, rekabetçi sahnede rakiplerinizi devirmek için yapacaksanız ayrı kartları kullanmanız gerekecek. Mega Şövalye’yi içeren desteleri hazırlarken de buna göz atmalısınız. Örneğin statsroyale’deki verilere göre basamak aşamasında en çok kullanılan deste hemen aşağıda.

En Çok Kullanılan Basamak Destesi

mega şövalye basamak destesi
En çok kullanılan basamak destesi şöyle.

Tabii rekabetçi sahneye daha çok önem veren bir oyuncuysanız onun için biraz daha agresif bir deste oluşturmanızı önerebiliriz. Onun için de en çok kullanılan desteyi hemen aşağı ekledik.

En Çok Kullanılan Mücadele Destesi

mega şövalye rekabet destesi

Mobidictum Clash Royale İçerikleri Paylaşmaya Başlıyor

Mobidictum mobil oyun geliştiricilerine birçok konuda destek veren, mobil oyun arayan yayıncılara yepyeni bakış açıları sunan bir platform. Mobidictum olarak yerli bağımsız geliştiriciler ile iletişimimizi arttırmaya, adını belki de duymadığımız Türk yapımı oyunlara ulaşmaya çalışıyoruz. Dünyanın dört bir yanından partnerlerimiz ile mobil oyun yayınlama serüveninize katkıda bulunuyor, partnerlerimiz ile bütüncül çalışmalar yürütüyoruz. Yakın dönemde Clash Royale içeriklerimize de başladık. Bu alandaki içeriklerimiz son sürat devam edecek. Birbirinden özel içerikler için Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts