Astralis zirveyi bırakmıyor

Astralis zirveyi kimselere bırakmıyor.
Astralis 2021
Astralis zirveden inmiyor.

Dünyanın en başarılı CS: GO takımlarını haftalık bazda değerlendiren HLTV.org’a göre; Astralis, Aralık 2020’nin en başarılı CS: GO takımıydı. Son dönemde Vitality ile zirve yarışına giren Danimarka devi, 3 haftadır listenin zirvesinde yer alıyor.

Astralis aralık ayında iki büyük etkinlikte yer aldı. 8-13 Aralık tarihleri arasında BLAST Premier Fall 2020 Finalleri‘nde yer alan ekip, burada Vitality ile final karşılaşmasına çıkmıştı. Toplamda 425 bin dolar ödül havuzu bulunan bu etkinlikte kazanan takım, finalde Astralis’i 2-1 ile geçmeyi başaran Vitality olmuştu.

Vitality aldığı bu sonuç ile son dönemdeki çıkışını sürdürmüş ve dünya sıralamasında Astralis’in önüne geçmişti.

Astralis’in birincilik koltuğunu kaptığı etkinlik ise IEM Global Challenge 2020’deki başarı oldu. Bir önceki turnuvada Vitality’e boyun eğen Danimarka temsilcisi, bu organizasyonda zirveyi kimseye bırakmadı.

4 Ocak 2021 itibarıyla dünyanın en iyi CS: GO takımları listesi şöyle:

  1. Astralis
  2. Vitality
  3. Natus Vincere
  4. BiG
  5. Heroic

Astralis’in Ocak 2021 takvimi

Astralis’in ocak ayındaki takviminde bir büyük organizasyon yer alıyor. 19 Ocak’ta başlayacak ve toplamda 1 milyon dolarlık ödül dağıtacak olan BLAST Premiere Global Finals 2020‘de Astralis ve onu yakından takip eden Vitality de yer alacak. Sonbahar Finalleri’ni kazanarak bu etkinliğe dahil olmayı başaran Danimarka ekibi, ocak ayında bu turnuva dışında herhangi bir büyük turnuvada boy göstermeyecek.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts