Bedava CS: GO Skini Nasıl Kazanılır?

Bedava CS:GO skini kazanmak artık çok kolay! Bu işlemi nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak ele aldık.
Ücretsiz olarak CS:GO skini nasıl elde edilir?
Bedava CS:GO skini nasıl kazanılır?

Bedava CS: GO skini kazanmak ister misiniz? CS: GO’nun belkide yapı taşlarından olan silah skinleri birçok farklı tasarım ve fiyat aralığıyla karşımıza çıkıyor. Neredeyse oyunun çıkış tarihinden itibaren kullanımda olan bu skinleri Steam Topluluk Pazarı‘ndan belirli ücretler karşılığında elde edebilir veya kasa açarak şansınıza göre kazanç sağlayabilirsiniz. Ama genelde bu iş bir ticaret mantığında olduğu için büyük maddi bütçeler istiyor ve her zaman bu işten kar elde edemiyorsunuz.

Bedava CS: GO Skini Kazanmak

Bedava CS: GO skini kazanmak için birçok metot bulunuyor. Bunlardan birisi 3. Parti kumar sitelerine giriş yaparak şansınızı denemek. Fakat genelde bu tarz siteler kullanıcılarını dolandırmaktan başka bir amaç vaat etmiyor. Ama yine de ücretsiz skinler kazanmak istiyorsanız size harika bir önerimiz var: Gamehag

Bedava CS:GO skinlerine Gamehag'den ulaşabilirsiniz.
Gamehag ile ücretsiz CS: GO skini kazanın.

Gamehag nedir?

Gamehag kısaca basit görevler yapabildiğiniz ve bu görevler karşılığında elmas kazandığınız bir site. Görevler arasında oyun oynamak, YouTube videosu izlemek gibi birçok basit ve eğlenceli adımlar bulunuyor. Bu şekilde oyun oynayarak CS:GO skininden PS4 Pro‘ya kadar birçok ödül elde edebilirsiniz. Kendi içinde bulunan topluluk kısmı sayesinde de yeni oyun arkadaşları edinebilir ve birlikte elmas kasarak birçok eşyayı ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.

Gamehag üzerinden CS: GO skini nasıl alabilirsiniz?

Gamehag üzerinden ücretsiz olarak CS:GO skini kazanmak oldukça kolay. Hesabınızı oluşturduktan sonra site yeni kullanıcı olduğunuz için size basit görevler verecek. Bunları tamamlayarak neredeyse 200-300 elmas kazanabilirsiniz. Ardından görevler bölümüne gelerek kendi platformunuza uygun olan görevi seçip elmas kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bizim önerimiz oyun görevlerini almanız. Bu şekilde hem eğleneceksiniz hem de birçok CS: GO skini elde edebileceksiniz. Hedeflediğiniz elmas sayısına geldikten sonra ödüller bölümüne gelip beğendiğiniz bir skini sipariş etmeniz gerekiyor. Bunu yapmadan önce tabii ki hem Steam hesabınıza bağlamanız ve siteye takas linkini vermeniz gerek. Ardından işleminiz birkaç dakika içinde tamamlanacak.

Bedava CS:GO skinlerini Gamehag üzerinden elde edebilirsiniz.
Gamehag üzerinden beğendiğiniz bir CS: GO skinini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bedava CS: GO skini elde etmek işte bu kadar kolay. Eğer daha fazla görev yapıp daha fazla elmas kazanırsanız farklı oyunlar, eşyalar hatta oyun konsolları bile kazanabilirsiniz. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts