CS: GO Profil Resmi Nasıl Değiştirilir?

CS GO profil resmi değiştirmenin en basit yolunu bu rehberimizde açıkladık.
CS GO profil resmi nasıl değiştirilir?
CS GO profil resmi nasıl değiştirilir?

CS: GO profil resmi değiştirme nasıl yapılır? Valve’ın 2012 yılında piyasaya sürdüğü efsane FPS oyunu Counter Strike: Global Offensive hala daha günlük 1 milyon oyuncu tarafından oynanıyor. Oyundaki tüm oyuncular Steam aracılığıyla kendi profil resimlerine sahip oluyor. Bu profil resimlerini istediğiniz gibi özelleştirebilir, hatta gelen son güncellemeler ile birlikte çerçeve ile kaplayabilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak anlatacağız.

CS: GO Profil Resmi Değiştirme

CS: GO’da profil resminizi değiştirmek için Steam platformunu kullanmanız gerekiyor. Yine Valve tarafından geliştirilen oyun platformu olan Steam CS GO gibi birçok oyunun alt yapı kaynağı durumunda. Steam’in oyun mağazasında bulunan birçok yapımı satın alabilir ve oynayabilirsiniz.

Steam aracılığıyla profil resminiz değiştirilebilir.
Steam Profil Ayarları bölümünden profil resminizi değiştirebilirsiniz.

Profil resminizi değiştirmek için öncelikle “Steam Profil Ayaları” sekmesine giriyoruz. Sekmenin sol tarafında bulunan Avatar kategorisine girdikten sonra bu bölümden profil resminizi değiştirebilirsiniz. İsterseniz Avatar Yükle butonundan kişisel dosyalarınız arasından bir görsel seçebilir, isterseniz de Steam kendi önerdiği oyun görsellerini kullanabilirsiniz. Tercih tamamen sizin.

Profil Çerçevesi Nasıl Eklenir?

Kendinize özel bir profil resmi belirledikten sonra buna bir de çerçeve ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Steam Mağazası‘nda bulunan Puan Dükkanı’na giriyoruz. Burada Steam puanlarınızla istediğiniz kozmetikleri satın alabilirsiniz. Kendinize bir çerçeve beğendikten sonra eğer puanınız yetiyorsa alıp profil ayarlarınızdan bu çerçeveyi kullanabilirsiniz. Steam Puan’ı kazanmak için ise Mağaza’dan oyun satın almanız gerekiyor. Harcayacağınız her 1TL için toplamda 14 puan kazanıyorsunuz. Bu puanlar şu anlık sadece Puan Dükkanı‘nda harcanabilmekte.

Profil resminize çerçeve eklemek istiyorsanız Puan Dükkanı'nı ziyaret edebilirsiniz.
Puan Dükkanı sayesinde profil çerçevesi alabilirsiniz.

Bu rehberimizde CS: GO’da bulunan profil resminizi nasıl değiştirebileceğinizi ve bu resimlere nasıl çerçeve ekleyebileceğinizi anlattık. Eğer CS: GO’yu ilk defa oynayacaksanız CS: GO Sistem Gereksinimleri adlı yazımıza göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve içeriklerimizi arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts