Pop flash nedir, nasıl kullanılır?

128 tickrate sunucularda ücretsiz bir şekilde beşe beş karşılaşma yapmak ister misiniz?
popflash sitesi nedir nasıl kullanılır
Popflash sitesi nedir, nasıl kullanılır içeriğimizle 128 tickrate sunucularda 5v5 atabileceğiniz sitenin tüm detaylarını öğrenin.

Popflash nedir, nasıl kullanılır içeriğimizle CS: GO oyuncularına herhangi bir sunucu kiralamadan kendi aralarında oynamalarına imkan sağlayan sitenin detaylarını öğrenin. CS: GO’da oyuncular, sadece oyunun kendilerine sunduğu oyun modlarına katılmak zorunda değil. Bu bağlamda birbirinden farklı modlar, özel sunucularda oyuncuları bekliyor. Peki, arkadaşlarınızla herhangi bir sunucu kiralamadan 128 tickrate sunucularda oynamak ister misiniz?

Popflash sitesi

CS: GO, uzun yıllardır oyun piyasasında olmasına karşın hala ilk günkü popülerliğini koruyor. FPS türünde yeni ve başarılı birçok oyun çıkmasına karşın CS: GO, oyuncu kitlesini korumayı ve hatta yeni oyunculara ev sahipliği yapmayı başarıyor. CS: GO’nun bu başarısın altında ise çeşitli nedenler yatıyor.

popflash cs
CS: GO, özel ve resmi sunucularda oyunculara birbirinden farklı oyun modlarında oynama imkanı sunuyor.

CS: GO’nun bu kadar çok oyuncuya ev sahipliği yapmasının bir diğer nedeni de oyunculara sunduğu neredeyse sınırsız mod imkanı. CS: GO’nun yayılması ile birlikte pek çok oyun modu ve özel sunucu aktif oldu. Bu sunucularda dilerseniz farklı oyun modlarının tadını çıkartabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla rekabetçi karşılaşmalar atabilirsiniz. Popflash cs sitesi de rekabetçi karşılaşmalara ev sahipliği yapan bir site.

Popflash nedir?

Popflash sitesi, arkadaşlarınızla 5v5 şeklinde rekabetçi karşılaşmalar atmanızı ve bu karşılaşmaları 128 tickrate sunucularda oynamanızı sağlayan bir platformdur. Normal CS: GO sunucuları 64 tickrate sunuculardır. Daha iyi ve rekabetçi bir oyun deneyimi için 128 tickrate sunucular daha işlevseldir.

popflash nedir
Popflash sitesi, arkadaşlarınızla veya başka rekabetçi takımlarla 128 tickrate sunucularda 5v5 atabileceğiniz bir platformdur.

128 tickrate sunuculara sahip olmak içinse bir miktar ücret ödemeniz gerekebilir. İşte bu noktada Popflash sitesi devreye giriyor. Arkadaşlarınızla 128 tickrate sunucularda mücadele etmek istediğinizde Popflash sitesini kullanarak herhangi bir ücret ödemeden kaliteli bir sunucunun keyfini çıkartmanız mümkün.

Popflash nasıl kullanılır?

Popflash nasıl kullanılır sorusu, oyuncuların en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi. Dışarıdan bakıldığında karmaşık görünebilen Popflash sitesinin kullanımı aslında oldukça basit. Popflash sitesine giriş yaptıktan sonra Steam hesabınızla oturum açmanız gerekiyor. Oturum açtıktan sonra anasayfada bulunan “Start Scrim” butonuna basın ve size özel odanızı oluşturun. Odayı oluşturduktan sonra yapmanız gereken tek şey, arkadaşlarınızı odaya davet etmek.

popflash nasıl kullanılır
Popflash sitesine Steam hesabınız ile girdikten sonra direkt olarak oda oluşturabilirsiniz.

Odayı kurduktan sonra sayfanın sol alt kısmında özel bir link oluşacaktır. O linki kopyaladıktan sonra sunucuya girmesini istediğiniz arkadaşlarınıza yollamanız gerekiyor. Linki yolladığınız arkadaşlarınız da Steam hesaplarıyla Popflash sitesine giriş yaptıktan sonra odaya gelmiş oluyorlar. Kendi aranızda gerekli ayarlamaları ve dağılımları yaptıktan sonra herkesin hazır butonuna basması gerekiyor. Herkes hazır verdikten sonra sunucu bilgisi yani sunucunun IP ve şifre bilgisi oyuncularla paylaşılıyor. Bu IP ve şifreyi konsola yazarak sunucuya katılabilirsiniz.

Popflash paralı mı?

Popflash paralı mı sorusu da oyuncular tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesi. Popflash sitesi, başlangıç itibariyle ücretsiz olsa da oyunculara abonelik başlığı altında para karşılığı çeşitli hizmetler sunuyor.

popflash paralı mı
Popflash sitesinde abonelik sistemini kullanarak daha fazla hizmetten yararlanabilirsiniz.

Başlangıç itibariyle ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Popflash sitesini daha etkili etkili ve sık bir şekilde kullanmak gibi bir düşünceniz varsa, sitenin size sunduğu abonelik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Popflash 1v1 oynamak mümkün mü?

Popflash sitesi, tamamen 5v5 ve rekabetçi sisteme dayalı bir platformdur. 10 kişilik bir topluluk ister eğlencesine isterse antrenman amaçlı toplanmış olsun, Popflash sitesini kullanabilir ve avantajlarından faydalanabilir. Ancak, Popflash 1v1 oynamanız mümkün değil.

popflash 1v1
Popflash platformunda 1v1 karşılaşmalar atmanız mümkün değil.

Popflash sitesinin temel odağı scrim karşılaşmalarıdır. İki farklı takımın antrenman karşılaşması da diyebileceğimiz scrimler üzerine inşa edilmiş bu platformda ne yazık ki 1v1 atmanız mümkün değil. Ancak 1v1 atmak için farklı siteleri de kullanabilirsiniz.

Popflash benzeri başka siteler var mı?

Popflash’ın sağladığı ve Popflash’a ek olarak farklı seçenekler sunan birçok farklı platform mevcut. Eğer Popflash sitesinin sağladığı avantajlar sizin için uygun değilse başka platformları inceleyebilir ve şansınızı oradan deneyebilirsiniz. Örneğin başkalarıyla 1v1 yapmak için PvPRO gibi platformları kullanabilirsiniz. 5v5 rekabetçi karşılaşmalar yerine özellikle 1v1 sevenlerin oldukça sık kullandığı bir platform olan PvPRO platformuyla başka oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

popflash benzeri siteler
FACEIT ve ESEA benzeri platformları kullanarak başka oyuncularla 128 tickrate sunucularda 5v5 atabilirsiniz.

Daha çok 5v5 rekabetçi karşılaşmalar oynamayı seviyorsanız ancak bu karşılaşmaları başka oyuncularla ve 128 tickrate sunucularda oynamak istiyorsanız, FACEIT ve ESEA gibi platformları kullanabilirsiniz. FACEIT, ücretsiz olmasına karşın oyunculara abonelik başlığı altında farklı hizmetler de sunuyor. ESEA ise oyunculardan aylık olarak bir ücret talep ediyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler