Bubbu My Virtual Pet bilgisayardan nasıl oynanır?

Yeni sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın. O, lezzetli yemek yemeyi, selfi çekmeyi, arkadaşlarını ziyaret etmeyi ve dans etmeyi seven şirin, duygusal ve sevimli bir kedidir. Bubbu’nun evinde eğlenin ve evcil hayvanınızın hayatı hakkında diğer sırları da keşfedin.
Bubbu My Virtual Pet bilgisayardan nasıl oynanır
Bubbu My Virtual Pet bilgisayardan nasıl oynanır?

Bubbu My Virtual Pet bilgisayardan nasıl oynanır? Bubbu My Virtual Pet’i bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Bubbu My Virtual Pet PC üzerinden de oynanabiliyor!

Bubbu My Virtual Pet oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Bubbu Banyo
Bubbu My Virtual Pet oyununda kedinize duş aldırabilirsiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Bubbu My Virtual Pet” araması yapın ve 93 milyondan fazla indirilen bu oyunda hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin.

Bubbu My Virtual Pet bilgisayardan nasıl oynanır?

Bubbu My Virtual Pet oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Bubbu My Virtual Pet’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bubbu My Virtual Pet’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Bubbu Yemek Yapma
Kediniz acıktığında yemek yaparak karnını doyurmalısınız.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Bubbu My Virtual Pet oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Bubbu My Virtual Pet oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Bubbu My Virtual Pet değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Bubbu Mini Oyunlar
Bubbu My Virtual Pet içerisinde birçok mini oyun oynayabilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Bubbu My Virtual Pet indir

“Bubbu My Virtual Pet, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Bubbu My Virtual Pet gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts