VALORANT Savaş Bileti’nde yeni harita ipucu var mı?

VALORANT Savaş Bileti Yeni Harita İpucusu
VALORANT Yeni Haritası

VALORANT 3. Bölüm artık oyuna eklenmek üzere. Peki eski savaş biletinde olduğu gibi bu savaş biletinde de yeni harita için bir ipucu var mı?

Riot, savaş biletlerine yeni ajan ve yeni haritalarla ilgili ipuçları koymayı seviyor. Oyuna son eklenen harita Breeze, Riot Games sosyal medya hesaplarından ve oyun içine eklenen bazı yeni görsellerden bizlere göz kırpmıştı.

yeni harita
Breeze’in Önceden Yayınlanan Oyun İçi Görseli

Ayrıca “Cennet’e Hoş Geldiniz” notuyla tropikal cennetimiz bizlere gösterilmişti.

Yeni savaş biletinin 42. seviyesinde kazandığımız oyuncu kartı “Testing Grounds” bizlere kurak bir alanı işaret ediyor. Ayrıca yeni gelecek haritanın çöl temasını içerebileceği de söyleniyor. Kartta yer alan radyanit riski uyarısı da bu alanda bir enerji kaynağının olabileceğini düşündürüyor. Arka planda da yine Ascent’e benzer bir radyanit adası göze çarpıyor.

yeni harita
VALORANT Savaş Bileti 42. Seviye Ödülü – Testing Grounds

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi, Riot Games harita ve ajanlar çıkmadan önce bu tarz ipuçları verip oyuncularını heyecanlandırmayı seviyor. Bakalım “Testing Grounds” kartı ilerleyen günlerde gerçekten yeni bir haritanın habercisi mi olacak yoksa sadece oyuncu kitlesini yemlemek için mi konuldu, bekleyip göreceğiz. Ayrıca VALORANT’ın yeni ajanı KAY/O‘yu merak ediyorsanız ilgili içeriğe sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts