flusha, autimatic ve suNny için bir iddia gündemde

CS: GO dünyasındaki transfer iddiaları sürmeye devam ediyor.
csgo haberleri
Flusha

CS: GO dünyasındaki transfer iddiaları sürmeye devam ediyor. dbltap’te çıkan bir habere göre; kaynaklardan gelen bilgilere göre flusha, autimatic ve suNny yakın dönemde birlikte oynamaya hazırlanıyorlar.

flusha, autimatic ve suNny’nin yeni bir takım kurup bir organizasyon bünyesinde oynamak için birtakım girişimler yaptığı belirtiliyor. Bu üç oyuncu etrafında şekillenecek bir kadro oluşturmanın eşiğinde olduğu belirtilirken, diğer iki oyuncu için herhangi bir iddia bulunmuyor.

Anlaşmaları ne durumda?

Şimdilerde flusha’nın fnatic ile, autimatic’in Gen.G ile sözleşmesinin devam ettiğini, suNny’nin ise takımsız olduğunu belirtelim.

flusha ve Autimatic, yaklaşık 2 yıl önce Cloud9 kadrosunda birlikte oynamışlardı. flusha’nın yeniden fnatic’e transfer olmasıyla ikilinin yolları ayrıldı. Bu iddiaların gerçeğe dönüşmesi durumunda flusha ve Autimatic yeniden aynı ekipte boy gösterecekler.

Autimatic’in de takım görüşmeleri yapma konusunda takımından izinli olduğu biliniyor. Gen.G bir süre önce takımdaki tüm oyuncuların yeni seçenekleri değerlendirmelerine izin vermişti.

Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts