Root espor kariyeri üzerine bir açıklama yaptı

Root’tan güzel bir haber geldi!
özgür root
Root

Türk FPS dünyasının yakından tanıdığı isimlerden Özgür “root” Alagül, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla espor takipçilerine güzel bir haber verdi. 11 yıldır yazılım sektöründeki kurumsal firmalarda çalışan ve aynı zamanda ülkemizdeki birçok espor organizasyonunda karşımıza çıkan ünlü isim, kariyerine espor tarafında yön verecek.

Root neleri değiştiriyor?

VALORANT, CS: GO, PUBG ve Zula gibi oyunlarda yapacağı sunumların sayısını artıracağı düşünülen Root, sunum tekliflerine artık daha esnek bir takvim ile açık olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra 100 bin takipçiyi aşmış bir Twitch kanalı da bulunan ünlü isim, yayıncılık tarafına da ağırlık verecek.

Sunum projelerine daha açık olacağını ve Twitch’te daha fazla aktif olacağını belirten Root, aynı zamanda YouTube kanalında da daha fazla bizlerle olacak.

“Uzun süredir görüştüğüm birçok takım var”

Esporun sadece sunum tarafıyla da kalmayacağı düşünülen Root, bu konuda da net bir açıklama yaptı.

Takım çalışmaları; Uzun süredir görüştüğüm bir çok takım var. Bazılarında koçluk, genel menajerlik gibi kalıcı pozisyonlar, bazılarında dönemsel çalışmalar için uzun süredir iletişim halindeyiz. Bu bağlamda bu görüşmeleri yapmaya devam edebiliriz ve iki taraf için de uygun projeleri yarattığımızda içerisinde yer alabilirim.

Total
27
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts