FIFA Mobile Division Rivals özellikleri güncellendi

Division Rivals, FIFA Mobile oyununda Karşı Atak ve Teke Tek oyun modlarında kısa, orta ve uzun vadeli görevler veren yeni bir formattır.
Fifa Mobile division rivals klasmanlar
FIFA Mobile: Klasmanlar

Division Rivals, FIFA Mobile oyununda Karşı Atak ve Teke Tek oyun modlarında kısa, orta ve uzun vadeli görevler veren yeni bir formattır. Daha zorlu bir mücadeleye ve daha da iyi ödüllere hazırsanız Division Rivals tam da size göre.

Division Rivals ile Karşı Atak ve Teke Tek özellikleri güncellendi

Karşı Atak ve Teke Tek oynamanın yeni ve heyecan verici bir yolunu tecrübe edebilirsiniz.

  • Günlük Bonus: Merkez Temelli Görev

Klasmanınıza göre ölçeklenen bonus ödülü için üç maç kazanmalısınız.

Fifa Mobile Division Rivals
Fifa Mobile Division Rivals
  • Haftalık Müsabaka: Klasman Temelli Liderlik Tabloları:

Haftalık Ödüller kazanma şansı için dünyadaki diğer oyunculara karşı Haftalık Liderlik Tablosunda mücadele edebilirsiniz.

  • Haftalık Liderlik Tabloları, maç kazanarak elde edeceğiniz Haftalık Puanlarla oluşturulur. Beraberlikler, yarım Haftalık Puan verir.
  • Müsabakanız, Hafta başında aynı Klasmanda başlayan 1.000 adede kadar oyuncudan oluşur.
  • Galibiyet başına daha fazla Haftalık Puan kazanmak için Klasmanlarda yükselin ve haftanın sonunda daha iyi ödüller kazanmak için derecenizi yükseltmelisiniz. Ödüller, Liderlik Tablosu sona erdikten sonra Gelen Kutunuza gönderilecektir.
  • Yeni bir Klasmana yükselmek liderlik tablonuzu değiştirmez, yani aynı liderlik tablosunda ilerlemeye devam edebilir ve aldığınız daha yüksek miktardaki Haftalık Puanları kullanabilirsiniz.

FIFA Mobile: En üst klasmanlar

  • Yeni en üst klasman olan 1.100.000 taraftar ve kupa ile açılan FIFA Ustaları’na tırmanarak kendinizi kanıtlayın.
  • FIFA Şampiyonu ve FIFA Ustaları Klasmanlarının başlangıcı için her haftanın sonunda taraftarlar ve kupalar sıfırlanır.
  • FIFA Şampiyonu oyuncuları, mevcut en yüksek Klasmana yükselmek için bir haftada 100.000 taraftar veya kupa kazanmalıdır.

Unutmayın, Division Rivals müsabakaları zorlaştıkça ödülleriniz gelişecek. Ayrıca bunun gibi daha fazla FIFA Mobile güncellemesi ve ayrıntıları için Mobidictum’u takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts